Zmywarka do zabudowy z widocznym panelem – SMI50D35EU od Bosch

Maj 31, 2017 autor:

SMI50D35EUto nowoczesna zmywarka do zabudowy marki Bosch, która posiada widoczny panel sterowania. Ma szerokość 60 cm i przeznaczona jest na dwanaście kompletów naczyń.

Energooszczędna i efektywna

Klasa efektywności energetycznej tego modelu zmywarki to A+. Zużycie energii w programie Eco 50 wynosi 290 kWh/rok przy 280 cyklach zmywania, po podłączeniu do zimnej wody. Zużycie energii na jeden cykl w programie Eco 50 to 1,02 kWh. Zużycie wody w programie Eco 50 na rok wynosi 3300 l przy 280 cyklach standardowych w ciągu roku, a na jeden cykl w programie Eco 50  11,8 litra. Klasa efektywności suszenia to A. Poziom emitowanego przez zmywarkę hałasu to 48 dB. Posiada ona pięć programów zmywania –  Garnki 70 stopni C, Normalny 65 stopni C, Eco 50 stopni C, Skrócony 45 stopni C oraz Mycie wstępne, a także funkcję dodatkową HalfLoad – pół załadunku. Zmywarka pracuje w czterech temperaturach. Posiada również Asystenta Dozowania, EcoSilence Drive, Aqua-Sensor oraz Sensor załadunku.

zmywarka do zabudowy

okazje.info.pl

Zastosowano w niej technikę naprzemiennego mycia oraz funkcję elektronicznej regeneracji. Posiada innowacyjny, 3-częściowy system filtrów, wskaźnik LED fazy programu, w kolorze czerwonym. Można tu też zaprogramować czas startu zmywarki na 3, 6 lub 9 godzin. Użyteczne funkcje wyświetlane na panelu sterowania to wskaźnik braku soli oraz wskaźnik braku nabłyszczacza. Kosze zmywarki mają kolor srebrny. Górny kosz jest regulowany jeśli chodzi o wysokość jego umiejscowienia. W dolnym koszu znajdują się składane półki oraz kosz na sztućce. Z kolei w koszu górnym znajdują się dwie półki na filiżanki. Na zmywarce znajduje się blacha chroniąca blat przed parą. Wymiary urządzenia to wysokość 81,5 cm, szerokość 59,8 cm oraz głębokość 57,3 cm.

duże AGD - zmywanie