Zestaw do depilacji światłem

Sty 17, 2016 autor:

Zestaw do depilacji światłem Philips Lumea to najskuteczniejsze bezprzewodowe rozwiązanie IPL, które wiedzie prym w przeciwdziałaniu odrastania włosów na ciele. Regularne stosowanie impulsy światła pozwalają nam na długi czas zachować gładką skórę.

Depilator Philips Lumea

Jak działa depilacja światłem?

Depilator wykorzystuję metodę IPL, czyli Intense Pulsed Light. Ta metoda przy pomocy impulsów świetlnych bezboleśnie osłabia mieszki włosowe i powoduje, że włosy, które usuwamy przez pewien czas nie będą odrastać. Producent zapewnia, że serię zabiegów wystarczy robić od dwóch do trzech razy w roku. Co powinno nam zapewnić gładką  skórę od czterech do sześciu miesięcy. Po tym czasie musimy wykonać kolejną kurację i przez kolejne kilka miesięcy możemy się cieszyć jedwabiście gładką skórą. Działanie IPL opiera się głównie na melaninie, czyli ciemnym barwniku znajdującym się w skórze i włosach. Zabieg okaże się tym skuteczniejszy im mamy jaśniejszą skórę i ciemniejsze włosy. Zatem blondynki z jasnymi włosami i osoby mające bardzo ciemną karnację i ciemne włosy nie powinny używać tego produktu.

Jak stosować?

Lumea ma pięć stopni mocy przy użyciu instrukcji dobieramy odpowiedni dla siebie i swojej skóry program. Zabiegi robi się dwa razy w tygodniu przez okres dwóch miesięcy. Przez pierwsze kilka zabiegów należy golić włoski, aby procedura była skuteczna.

 

małe AGD, małe AGD - pielęgnacja