Zdrowe grillowanie przez cały rok!

Sie 05, 2016 autor:

Kto z nas nie lubi grillowania? Wszakże mówi się, że grillowanie jest drugim, zaraz po piłce nożnej, sportem narodowym Polaków. Nic nie liczy się tak jak skwiercząca kiełbaska, ale także i zdrowe jedzenie: białe mięso, warzywa czy ryby. Co ciekawe, na grillu możesz przyrządzić  także deser. Jak? Korzystając z elektrycznego urządzenia marki Zelmer.

Grill elektryczny Zelmer ZGE1000X

Zelmer Grill elektryczny

Źródło: Zelmer

Grill, który cię zaskoczy to właśnie Zelmer ZGE1000X. Model ten znakomicie nadaje się nie tylko do tradycyjnego przyrządzania potraw, ale również do… deserów. Z nim możesz przygotować niezapomniane, owocowe szaszłyki, karmelizowane jabłka czy gruszki oraz dodatki do ciast czy lodów. Przede wszystkim główną zaletą tego urządzenia jest to, że nie powoduje on wyzwalania się dymu, a potrawę możesz przygotować absolutnie zawsze, niezależnie od pogody, godziny czy okazji.

Grill elektryczny Zelmer

Źródło: Zelmer

Co potrafi ten sprzęt?

Grill elektryczny Zelmer ZGE1000X to model, który posiada możliwość wyboru aż 1 z 5 dostępnych temperatur. Posiada moc 1650 W oraz ma regulowany termostat. Oprócz tego sprzęt wyposażony jest w podwójną płytę służącą do grillowania, która posiada nieprzywierającą powłokę. Dzięki temu jedzenie jest zawsze gotowe, smaczne i łatwo odchodzi od płytek. Jedna z płyt posiada powierzchnię karbowaną, która służy do grillowania. Druga zaś jest gładka i płaska – przeznaczona wyłącznie do smażenia. Model ma także wyjmowaną tackę ociekową i możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce. Dzięki temu zachowasz czystość w każdej chwili! Przygotowanie potraw na tym urządzeniu to prawdziwa przyjemność!

małe AGD, małe AGD - gotowanie