Zawsze czyste naczynia ze zmywarką Bosch!

Kwi 09, 2016 autor:

Najnowsza zmywarka marki Bosch to sprzęt, który upora się z absolutnie każdym brudem. Jest idealny dla rodzin, które cenią sobie sterylne warunki i czystość. Zmywarka Serie 8, to urządzenie, które posiada szereg innowacyjnych systemów i programów mycia. Sprawdź ten produkt i odkryj, jak bardzo czyste mogą być twoje naczynia!

Zmywarka pełna możliwości

Bosch SMS88TI07 to sprzęt, który pokocha cała rodzina! Model ten posiada aż 8 różnych programów czyszczenia, a także funkcje, które zapewniają idealne mycie absolutnie każdego naczynia. Są świetnie do butelek, kubków, ale także i większych misek, bądź talerzy. HigienaPlus to funkcja, która zapewnia czyste pranie, a do tego sterylizację. Oprócz tego, urządzenie możemy włączyć o dowolnej porze – specjalny tryb opóźnienia startu sprawia, że zmywarka uruchomi się np. w nocy, o ile wybierzemy taką opcję.

Bosch Serie 8

Źródło: Bosch

Co jeszcze potrafi Bosch SMS88TI07? Jest energooszczędny i posiada system suszenia EcoZeolith, który zdecydowanie skraca czas wysuszania naczyń. Dodatkowo jest bardzo cicha, ponieważ posiada silnik EcoSilence Drive o głośności 42 dB!

Piękny wygląd i nie tylko

Zmywarka Bosch SMS88TI07 jest idealna dla dużych rodzin. Jest w stanie pomieścić przy jednym praniu nawet do 13 kompletów naczyń! Oprócz tego, model wyposażony jest w kosz VarioFlex Pro wraz ze specjalną szufladą Vario3 Pro. Dzięki temu możemy sprawnie wykorzystać absolutnie całą przestrzeń, którą oferuje nam to urządzenie.

Dodatkowo model ten posiada również funkcję Strefa Intensywna – oznacza to, że po włączeniu mycie dolnego kosza będzie intensywniejsze. Bosch SMS88TI07 posiada również wygodny wyświetlacz, oświetlenie komory zmywarki oraz funkcję VarioSpeed Plus. Zobacz tę oraz inne zmywarki na Okazje.info!

duże AGD, duże AGD - zmywanie