Wysokiej klasy ekspresy do kawy Saeco Incanto

Mar 11, 2016 autor:

Marka Saeco wprowadziła na rynek gamę eleganckich ekspresów Incanto, które kryją w sobie wysokiej jakości włoską technologię opracowaną tak, aby za każdym razem parzyć wyśmienitą kawę. Saeco Incanto to cztery modele z różnymi opcjami spieniającymi mleko oraz możliwością wyboru koloru i wykończenia maszyny, a także pojemnością elementów takich jak zbiornik na ziarno czy wodę. Włoska marka Saeco zaprezentowała nową gamę w pełni automatycznych ciśnieniowych ekspresów do kawy, idealnych dla osób poszukujących eleganckiego wzornictwa i wysokiej jakości kawy. Saeco Incanto to cztery modele:

  • One Touch Milk Carafe Extra ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem oraz zapewniającym wygodę, większym pojemnikiem na wodę i ziarno;
  • One Touch Milk Carafe ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem;
  • Automatic Milk Frother z automatycznym spieniaczem mleka tzw. cappuccinatore oraz pięknie wykończonym metalowym frontem i górą ekspresu;
  • Classic Milk Frother z klasycznym spieniaczem mleka tzw. Panarello.

Wszystkie modele ekspresów Incanto odzwierciedlają dążenie marki do doskonałości. Te intuicyjne, a zarazem wypełnione opatentowanymi innowacjami ekspresy pozwalają rozkoszować się różnymi smakami kawowych napojów, przygotowywanych przez naciśnięcie jednego przycisku. Przygotowanie mlecznych kaw różni się jednak w zależności od modelu. Automatyczny spieniacz do mleka zastosowany w ekspresach OTC Extra HD8919, OTC HD8917 i AMF HD8914 sprawi, że w ciągu kliku sekund kawa automatycznie zostanie zwieńczona warstwą mleka o niezwykle delikatnej konsystencji, która jest tak ważna dla wielbicieli cappuccino. Z kolei klasyczny spieniacz do mleka ekspresu CMF HD8911, które w ciągu kilku sekund chcą samodzielnie stworzyć gęstą, jedwabistą piankę. W dodatku ekspresy Incanto oferują szeroki wybór kaw dostosowany do indywidualnego gustu, a to za sprawą funkcji pamięci, dzięki której można z łatwością zapisać wybrany czas parzenia kawy dla każdego jej rodzaju.

ekspresy do kawy Saeco

materiały prasowe

Idealny smak i aromat kawy zapewniają także żarnowo – ceramiczne młynki, które doskonale mielą ziarno, a to z kolei pozwala wodzie równo przepływać, wydobywając najczystszą esencję z ziaren. W przeciwieństwie do innych młynków materiał ceramiczny sprawia, że kawa nie ma posmaku przypalonych ziaren. W ekspresach z rodziny Incanto można ustawić pięć grubości mielenia, od najdrobniejszego, jeśli chcemy przygotować prawdziwe espresso, po najgrubsze dla łagodniejszej kawy. Ekspresy Incanto są do tego łatwe w obsłudze, jak i w konserwacji. Moduł parzenia daje się w całości wyjąć, aby ułatwić regularne czyszczenie, a automatyczny cykl czyszczenia i program usuwania kamienia wydłużają czas jego eksploatacji. Dzięki temu mamy więcej czasu na delektowanie się kawą. Ekspresom Incanto nie można zarzucić też banalnego wyglądu, ponieważ każdy z nich prezentuje wyszukane wzornictwo marki Saeco.

małe AGD - gotowanie, Nowości