Wyprzedażowe szaleństwo w NEONET

Cze 30, 2016 autor:

Najnowsza oferta NEONET, ważna od 30.06 do 7.06.2016 spodoba się prawdziwym łowcom okazji cenowych. W gazetce promocyjnej sklepu znajdują się setki produktów w mocno obniżonych cenach, a wśród nich telewizory, laptopy, konsole, aparaty fotograficzne i sprzęt AGD. Sprawdźmy, na które produkty warto zwrócić szczególną uwagę.

telewizor

Telewizor Samsung Smart TV LED Full HD w cenie 1890 zł

Samsung Smart TV LED Full HD to telewizor klasy A+, w którym zastosowano technologię Micro Dimming Pro. Za jej sprawą kontrast obrazu zostaje wzmocniony, a naturalne kolory – uwydatnione. Urządzenie w standardzie Full HD gwarantuje znakomitą jakość oglądanych materiałów i dbałość o każdy szczegół. Ten 43” produkt ma także funkcję Wide Color Enhancer Plus, która wpływa na intensywność i nasycenie kolorów. Dzięki niej możemy podziwiać różnorodność barw na ekranie telewizora. Model wyposażono w silnik Hyper Real Picture Engine, który dzięki optymalizacji odcieni i kontrastu podkreśla najdrobniejsze detale. Sprzęt ma różne tryby obrazu, dlatego łatwo dopasować jego parametry do osobistych potrzeb. Zastosowanie panelu gier sprawia, że wyświetlany obraz jest bardziej dynamiczny. Natomiast tryb sportowy łączy ze sobą dźwięk i obraz tak, abyśmy mogli jeszcze mocniej przeżywać sportowe emocje. Nie bez znaczenia jest wyposażenie telewizora w szybki, czterordzeniowy procesor, który znacznie usprawnia jego pracę. Ten produkt jest dostępny w atrakcyjnej cenie 1890 zł. Za jego zakup otrzymasz dodatkowo 100 zł w ramach promocji „100 zł za każde wydane 1000 zł na telewizor”.

konsola

Konsola XBOX ONE + dwa kontrolery ruchu za jedyne 1499 zł

Konsola XBOX ONE to urządzenie stworzone dla zapalonych graczy. Jej twórcy współpracują z najlepszymi producentami gier na świecie. Dzięki temu świat wirtualny staje się niesamowicie realistyczny, a jego uczestnik może cieszyć się z rozrywki na wysokim poziomie. W urządzeniu zastosowano również system służący do kierowania programami telewizyjnymi i filmami za pomocą polecenia głosowego. Umożliwia to swobodne przechodzenie pomiędzy słuchaniem muzyki i oglądaniem filmów bez konieczności zmiany wtyczek w telewizorze. Za pomocą konsoli można także porozmawiać ze znajomymi przez Skype. Idealne połączenie procesora głównego i graficznego z pamięcią ESRAM sprawia, że sprzęt działa błyskawicznie i jest bardzo wydajny. Na wyposażeniu zestawu znajdują się także 2 kontrolery, gra FIFA 16 oraz abonament XBOX LIVE na 3 miesiące. Teraz supernowoczesną konsolę XBOX ONE możesz kupić 50 zł taniej, za 1499 zł.

aparat

Aparat Fuji Instax Mini 50% tańszy kosztuje teraz 114,50 zł

NEONET oferuje nam aparaty fotograficzne do 50% taniej. Jednym z przecenionych modeli jest Fuji Instax Mini. Ten produkt posiada kolorowy, światłoczuły Fujifilm Instant, dzięki któremu błyskawicznie tworzy odbitki. Sprzęt ma wbudowany flesz, obiektyw fujinon o wysokiej rozdzielczości oraz łatwą regulację naświetlenia. W aparacie można ustawić ostrość od 0.6 m do nieskończoności. Sprzęt posiada też migawkę elektroniczną o czasie otwarcia 1/60 sek. To wszystko sprawia, że model ma doskonałą jakość i jest intuicyjnie prosty w obsłudze. Do zasilenia aparatu wystarcza dwie baterie typu AA. Sprzęt możemy kupić w atrakcyjnej cenie, za jedyne 114,50 zł.

słuchawki

Słuchawki Philips z Bluetooth i wbudowanym mikrofonem w cenie 189 zł

 

Słuchawki Philips zostały wyposażone w 32 mm przetworniki o dużej mocy, pozwalające osiągnąć mocny i wyraźny dźwięk oraz potężne basy. Obrotowe nauszniki wyposażono w miękkie poduszki, dlatego słuchanie muzyki jest bardzo komfortowe. Sprzęt posiada zamkniętą konstrukcję, która świetnie izoluje i blokuje odgłosy z zewnątrz. Słuchawki posiadają Bluetooth oraz wbudowany mikrofon.  Można je bez problemu złożyć, co ułatwia przechowywanie. Teraz ten stylowy sprzęt w didżejskim stylu kosztuje tylko 189 zł.

Te oraz setki innych znakomitych produktów  znajdują się w ofercie sklepów NEONET. Koniecznie wybierzcie się na zakupy, a z pewnością znajdziecie doskonały sprzęt w niskiej cenie.

Gazetki