Wybieramy elektroniczną nianię z Mall.pl

Maj 02, 2016 autor:

Elektroniczna niania okazuje się niezastąpiona, kiedy nie możemy mieć swojego dziecka na oku. To urządzenie cały czas czuwa przy malcu i w razie potrzeby wysyła odpowiednie informacje do rodziców. Nowoczesne modele nie tylko sygnalizują płacz dziecka, ale także kontrolują jego oddech. Niektóre z nich są wyposażone w kamerę, a te z nieco wyższej półki posiadają także funkcję zapisywania danych. Na którą z nich warto się zdecydować?

mall.pl,logo

www.mall.pl

Oferta Mall.pl

Na stronie Mall.pl możemy znaleźć nianie analogowe i cyfrowe. Te pierwsze posiadają krótką antenkę i przekazują tylko sygnały dźwiękowe. Cyfrowa niania cechuje się minimalną ilością zakłóceń, co znacznie wpływa na jej skuteczność. Tutaj mamy możliwość obserwowania dziecka przez kamerę, a często również wyświetlania obrazu na telewizorze. Produktem godnym polecenia z pewnością jest cyfrowa niania elektroniczna Tommee Tippee. To nowoczesne urządzenie korzysta z technologii DECT, która zapewnia wyraźny obraz nawet wtedy, gdy niania znajduje się 300 m od nas. Sprzęt ma także funkcję talk-back, która umożliwia uspokojenie dziecka z drugiego pokoju. Model wyposażono również w wyraźny ekran LCD oraz miernik dźwięku i temperatury w pomieszczeniu. W ofercie Mall.pl możecie znaleźć również inne elektroniczne nianie, takich firm, jak: Motorola, Philips. Babymov. Na wyposażeniu sklepu znajdują się między innymi: armatura i AGD, RTV i telewizory, komputery i akcesoria fotograficzne, akcesoria ogrodowe.

niania elektroniczna

www.mall.pl

Opinia o Mall.pl

Sklep Mall.pl w swojej imponującej ofercie posiada ponad 80 000 produktów. Współpracuje między innymi z takimi producentami, jak Philips, Bosch, Toshiba, Karcher, Tommee Tippee, Sony, Samsung i LG. Priorytetem marki jest zadowolenie klienta oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów. Sklep oferuje darmowy odbiór towaru w jednym z wyznaczonych punktów. Na miejscu można sprawdzić produkt i zapłacić za niego kartą płatniczą lub gotówką. Warto wspomnieć, że sklep jest laureatem wyróżnienia użytkowników serwisu Wiarygodne Opinie. Jest ono w 100% prawdziwe i potwierdzone zakupem klientów. Warto sprawdzić Opinie o Mall.pl, aby przekonać się, że jest to sklep godny polecenia, dbający o potrzeby każdego klienta.

 

 

Nowości