Wakacyjna obniżka cen w Media Expert

Lip 15, 2016 autor:

Sklepy Media Expert ruszyły z nową ofertą promocyjną, ważną od 14.07 do 27.07.2016. W gazetce sieci można znaleźć wiele produktów w obniżonych cenach, które z pewnością umilą wakacyjny czas. Rabatami zostały objęte telewizory, kamery sportowe, smartwatche, odkurzacze oraz żelazka. Sprawdźcie, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

kamera

Kamera sportowa GoPro HERO w obniżonej cenie 549 zł

Kamera sportowa GoPro Hero to sprzęt idealny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Urządzenie cechuje się jakością wideo Full HD, pozwalającą na nagrywanie pięknych i wyraźnych filmów. Aby uwiecznić interesujące wydarzenie, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Kamera posiada wodoszczelną obudowę do 40 m. Do modelu dołączono dwie klapki tylne do samodzielnego montażu – jedna otwarta do normalnego stosowania oraz druga zapewniająca całkowitą wodoszczelność. Ten sprzęt jest tak wytrzymały, że zarejestruje obraz nie tylko pod wodą, ale także w powietrzu, na śniegu, czy na odpowiednio dobranym selfie sticku. Można więc używać go podczas surfowania czy jazdy na nartach bez obaw o zniszczenie produktu. Urządzenie jest także odporne na drobinki piasku i kurzu. Kamera posiada baterię wystarczającą do 2,5 godzinnej pracy, kabel USB oraz klips ułatwiający montaż. Wyposażono ją także w czytnik kart MICRO SDHC oraz mikrofon. Ten solidny sprzęt można nabyć za 549 zł.

smartwatch

Smartwatch SONY SWR50 SILICON w super cenie – tylko 599 zł

Zegarek Smartwatch SONY SWR50 SILICON spodoba się miłośnikom biegania. Ten wielofunkcyjny sprzęt korzysta z systemu GPS, który skontroluje przebyty dystans i sprawdzi postępy. Urządzenie ma także wbudowany kompas, umożliwiający bezpieczny powrót do domu z nowej trasy. Zastosowany akcelerometr zbada, czy użytkownik smartwatcha biegnie czy też spaceruje. Następnie połączy się z żyroskopem, dokładnie określając rodzaj aktywności oraz kierunek ruchu. Zegarek posiada system Android Wear, pozwalający na słuchanie muzyki, a także odbieranie wiadomości z Facebooka. Sprzęt ma również wbudowaną łączność Wi-Fi, dzięki której można odpowiadać na wiadomości, odbierać powiadomienia i wykonywać wiele innych czynności bez używania telefonu. To dlatego, że urządzenie synchronizuje wszystkie dane ze smartfonu i wyświetla je wtedy, kiedy jest to konieczne. Smartwatch SONY SWR50 SILICON kosztuje teraz tylko 599 zł.

odkurzacz

Odkurzacz Electrolux Power Force kosztuje 499 zł

Odkurzacz Electrolux Power Force to model klasy A o mocy 700 W, wyposażony w PowerPro System. Ten sprzęt znakomicie nadaje się zarówno do dywanów, jak i twardych podłóg, np. paneli, parkietu czy płytek, bo ma wydajny silnik i specjalną ssawkę Dust Pro, gwarantującą dokładne odkurzanie każdej powierzchni. Odkurzacz posiada także małe kółka obracające się o 360 stopni i docierające do trudno dostępnych miejsc oraz pokrywę 180° Access, ułatwiającą wymianę worka. W urządzeniu zastosowano również antyalergiczny filtr HEPA 12, a dodatkowo na wyposażeniu odkurzacza znajduje się turboszczotka. Teraz odkurzacz można nabyć w atrakcyjnej cenie 499 zł.

żelzko

Żelazko Tefal AQUASPEED PRECISION kosztuje tylko 219 zł

Żelazko Tefal AQUASPEED PRECISION ma szeroki wlew, który ułatwia napełnianie wodą, a także stopę samoczyszczącą Autoclean, gwarantującą idealny ślizg na materiale. W urządzeniu zastosowano również system Auto Stop, który automatycznie wyłączy żelazko, jeśli będzie ono pozostawało dłuższy czas w bezruchu. Sprzęt cechuje się uderzeniem pary o sile do 180g/min, która rozprasuje nawet trudne zagniecenia. Żelazko ma także szufladkę antywapienną, pozwalającą na łatwe usunięcie kamienia z wnętrza urządzenia oraz Anti-Drip, która zapobiega kapaniu wody na materiał. Cena produktu to jedyne 219 zł.

To tylko niektóre z wielu wspaniałych produktów dostępnych w Media Expert. Warto zajrzeć do sklepów i obejrzeć je wszystkie, aby cieszyć się z zakupu sprzętu w korzystnej cenie.
Gazetki