Urządź kuchnię z Media Expert

Sie 11, 2016 autor:

Lato to czas remontów – wiele osób zamiast wakacyjnych wyjazdów, stawia w tym momencie na zmianę wystroju. Podczas remontowania kuchni często okazuje się, że nasz sprzęt już nie domaga i także przydałaby mu się zmiana. Teraz w Media Expert, od 11.08 do 24.08.2016 r., trwa promocja, dzięki której zakupisz duże urządzenia AGD w niższej cenie! Sprawdź, co kupić!

Chłodziarko-zamrażarka Bosch z systemem No Frost

Bosch KGN36XL35 t

Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka Bosch KGN36XL35 to urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Model posiada elektroniczny wyświetlacz, na którym ukazują się wszystkie najważniejsze informacje, jak temperatura wewnątrz lodówki czy zamrażarki. Dzięki temu, że lodówka jest z tyłu całkowicie płaska, można ją umieścić zaraz przy ścianie czy meblach. Wewnątrz znajdziemy wysuwane, szklane półki – masz teraz pełen dostęp do wszystkiego, co znajduje się w lodówce! Oprócz tego urządzenie posiada system VitaFresh, który zapewnia optymalne warunki do przechowywania każdego rodzaju żywności. Aktywny filtr węglowy AirFresh pochłania nieprzyjemne zapachy, a system MultiAirflow zapewnia równomierne rozprzestrzenianie się zimnego powietrza po całej lodówce. Sprzęt posiada funkcję No Frost, oznacza to, że w środku nie odkłada się lód i szron. Bosch KGN36XL35 pokryty jest powłoka Antyfingerprints i dostępny jest w kolorze Inox. Teraz tę znakomitą lodówkę możesz kupić za 1999 zł.

Piekarnik do zabudowy Electrolux już za 1449 zł

Eletcrolux EOA 5551 AOZ

Remontując kuchnię często okazuje się, że musimy kupić sprzęt przeznaczony do zabudowy pod nowe meble. Jeśli tak jest tez u Ciebie, to postaw na piekarnik do zabudowy Eletcrolux EOA 5551 AOZ. To urządzenie wyposażone zostało w pierścieniowy element grzejny, który zapewnia równomierne rozprzestrzenianie ciepła po całym wnętrzu. Koniec z niedopieczonym ciastem czy mięsem! Dodatkowo posiada termosondę oraz dwa chowane pokrętła. Chłodzenie obudowy oznacza, że nigdy więcej nie oparzysz się dotykając powierzchni piekarnika. System Velvet Closing to gwarancja delikatnego domykania drzwiczek. Pojemność tego modelu to 74 litry. Oprócz tego jego wnętrze zostało pokryte emalią łatwoczyszczącą, więc nie będziesz więcej musiał walczyć z doczyszczeniem piekarnika na błysk. Sprzęt marki Electrolux może być Twój już za 1449 zł.

Grzanie zimne w dotyku – płyta indukcyjna

Electrolux EHH 46340FK

Oprócz piekarnika, w kuchni przyda się także płyta indukcyjna Electrolux EHH 46340FK. To inteligentne urządzenie wyposażone jest m.in. w czujki, które włączają grzanie jedynie w momencie, gdy na płycie znajduje się garnek czy patelnia. Bezpośrednio na wierzchu znajduje się się dotykowy panel sterujący. Dzięki zastosowaniu indukcji masz pewność, że płyta nigdy nie nagrzeje się do wysokiej temperatury – możesz więc wyczyścić zabrudzenia już podczas gotowania. Funkcja natychmiastowego grzania pozwala w kilka sekund osiągnąć maksymalną moc urządzenia. Płyta kosztuje teraz 1199 zł.

Zmywarka Whirlpool – teraz może być Twoja za 1599 zł

Whirlpool WEIC3C26F

Whirlpool WEIC3C26F to standardowa, 59,5 cm zmywarka przeznaczona do zabudowy. Posiada niewidoczny, znajdujący się wewnątrz urządzenia panel elektronicznego sterowania. Ma opcje opóźnionego startu, a także możliwość zmywania strefowego i opcję wyboru 1 z 4 dostępnych temperatur zmywania. Wyposażona jest także w zabezpieczenie przed zalaniem oraz wskaźnik braku detergentu – dzięki temu zawsze wiesz, gdy dolać nabłyszczacza lub dosypać soli! Model jest w stanie pomieścić 14 kompletów naczyń i posiada dodatkowy, trzeci kosz. Zmywarkę możesz kupić za 1599 zł – dowóz i montaż za 1 zł!

Media Expert logo

To tylko niektóre z promocji, które znaleźć można w sieci sklepów Media Expert! Warto zajrzeć do salonów, albowiem czekają na nas atrakcyjne obniżki. Tylko dzisiaj, tj. 11.08 w sklepach trwa szaleństwo nocnych wyprzedaży! Nie czekaj, aż promocje znikną Ci sprzed nosa!

Gazetki