Trochę ochłody w środku lata, czyli nowy klimatyzator MPM-12-KPO-06

Lip 22, 2014 autor:

Choć przed nami dopiero półmetek lata, to już wiele osób nie może dać sobie rady z ciągle trwającymi upałami. Są to szczególnie osoby, które muszą pracować w dusznych i gorących pomieszczeniach. Dom czy biuro powinny być miejscem, w którym można schronić się przed piekącym słońcem, a pomóc w tym może przenośny klimatyzator od MPM-12-KPO-06.

materiały prasowe

materiały prasowe

Nowa propozycja od marki MPM pomoże zniwelować zaduch panujący w środku pomieszczenia, dbając tym samym o zdrowe powietrze. Klimatyzator posiada bowiem trzy pomocne funkcje: chłodzenie, osuszanie oraz wentylację. Oprócz przyjemnego ochłodzenia w domu, dzięki temu urządzeniu można otrzymać także wysoką jakość powietrza, które jest przefiltrowywane. Z tego powodu klimatyzator ten polecany jest także alergikom. Zaletą urządzenia jest także jego prosta obsługa. Wszystko dzięki wyposażeniu klimatyzatora w elektroniczną regulację oraz sterowanie pilotem. Użytkownik może ustawić siłę oraz kąt nadmuchu powietrza, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się pracę urządzenia do własnych potrzeb. Klimatyzator posiada także TIMER, który pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na optymalną temperaturę oraz zaprogramowanie go tak, by włączył się przed przyjściem do domu. Pozwala to na wcześniejsze ochłodzenie mieszkania, dzięki czemu wejście do domu z kilkudzięsięciostopniowego upału może okazać się po prostu zbawieniem. Klimatyzator wyposażony jest w kółka, które pozwalają na swobodne przenoszenie urządzenia z jednego do drugiego pomieszczenia.

Ponadto całość prezentuje się naprawdę dobrze – elegancki design i srebrna barwa są dobrym połączeniem, które doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu.

Klimatyzatory można ze sobą porównać korzystając np. ze strony Okazje.info, gdzie można znaleźć najkorzystniejsze ceny tych produktów.

duże AGD - chłodzenie, Nowości