Technologia, która zachwyca – nowe pralki marki Amica

Lis 29, 2015 autor:

Nowe pralki od firmy Amica to idealny przykład jak połączyć nowoczesność z energooszczędnością. Pralki te charakteryzuje nowoczesny design – duże okno i czytelny wyświetlacz idealnie komponują się z sylwetką całej maszyny.

Ponadto jej twórcy zwiększyli pojemność bębna (do 8 KG), co powoduje że można pomieścić o wiele więcej prania. Oczywiście nie będzie to miało wpływu na jakość tkanin, które nadal pozostaną miękkie w dotyku, niezniszczone i zawsze idealnie czyste. Ponieważ pralka została wyposażona w Pearl Drum, dzięki czemu można dłużej cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami.

Pralki Amica o nowoczesnym designie

Źródło: Amica

Pralki mają również zamontowany system Aqua Stream, czyli system dodatkowego obiegu wody., co zapewnia lepszą skuteczność prania przy niższym zużyciu energii. Modele te zostały wyposażone też w silnik Logic Drive, czyli nowoczesną technologię, która gwarantuje efektywną pracę urządzenia. Silnik pracuje ciszej, a jego żywotność jest dłuższa.

Źródło: Amica

Pralki od firmy Amica posiadają klasę energetyczną A+++, co daje gwarancje niższych rachunków za prąd, dzięki czemu można uzyskać do 75 darmowych cykli prania rocznie!

duże AGD, duże AGD - pranie