Sprzęty Electroluxa – w zestawie taniej na Rabatuj.pl

Lis 06, 2014 autor:

Budując nowy dom, kupując mieszkanie lub po prostu się przeprowadzając często trafiamy na duży problem – brak sprzętu kuchennego lub w łazience. Często również zdarza się, że sprzęt zastany w wynajmowanym mieszkaniu jest w takim stanie, że korzystanie z niego to prawdziwy masochizm. Problem ten jest tym większy, że nawet najprostsza przeprowadzka to duży wydatek i nie mamy zbyt wielu pieniędzy na zakup nowych sprzętów. Do końca roku mamy jednak możliwość skorzystać ze świetnej oferty marki Electrolux i marketu Neo24.pl na stronie Rabatuj.pl – promocji na zestaw trzech sprzętów sygnowanych logiem tej firmy.

Promocja jest bardzo prosta – wybieramy trzy sprzęty spośród siedmiu kategorii (wśród nich: lodówki, pralki, piekarniki, zmywarki czy kuchnie mikrofalowe), a na najtańszy z nich otrzymujemy zwrot w wysokości 50% jego ceny. Rachunek jest bardzo prosty, np. kupując lodówkę, zmywarkę i pralkę, z których ta ostatnia jest najtańsza i kosztuje 1000 zł, otrzymamy zwrot w wysokości 500 zł, które możemy przeznaczyć na dowolne cele.

Oferta Electrolux trwa do końca roku, więc mamy jeszcze prawie dwa miesiące na podjęcie decyzji o zmianie sprzętów. Promocja może być również atrakcyjna dla rodzin, które chcą odnowić swoją kuchnię czy łazienkę – trzy nowe sprzęty w domu zrobią wrażenie na Waszych gościach. Jeśli dodamy do tego fakt, że sprzęty marki Electrolux słyną z wysokiej jakości przy rozsądnej cenie, to dochodzimy do wniosku, że oferta Rabatuj to okazja jakich mało.

duże AGD, duże AGD - chłodzenie, Nowości