Słuchawki nauszne JBL Synchros E30

Lip 24, 2017 autor:

Słuchawki JBL Synchros E30 to słuchowki nauszne w kolorze białym – następna generacja słuchawek nausznych o bardzo bogatym dźwięku i legendarnej jakości, zaawansowanej stylistyce i łatwą obsługą urządzeń przenośnych.

Cechy słuchawek JBL Synchros E30

Słuchawki Synchros E30 oferują pełne brzmienie dźwięku. Głośniki 40 mm PureBass pozwolą cieszyć się jakością muzyki z wyższej półki, szerokim pasmem przenoszenia oraz basami, które aż czuć. Lekki, dostosowujący się do kształtu głowy pałąk to połączenie ergonomii i stylistyki z długotrwałym komfortem i idealnym dopasowaniem do kształtu głowy i uszu. Przyciągająca wzrok stylistyka tych słuchawek nowej generacji jest zaletą w świetle pięciu żywych opcji kolorystycznych, a także wyróżniających się obrotowych zawiasów 3-D z aluminiowymi akcentami. Słuchawki posiadają przetworniki 40 mm, które generują legendarną jakość dźwięku JBL z basami, które można poczuć. Otrzymujemy bogaty dźwięk bez zniekształceń, z szerokim pasmem przenoszenia oraz rozszerzoną jakością akustyczną generowaną przez głośniki.

słuchawki nauszne JBL

okazje.info.pl

Słuchawki posiadają miłe w dotyku poduszki nausznic ze sztucznej skóry, a funkcjonalność każdego urządzenia uzupełnia odłączany, jednoprzyciskowy uniwersalny pilot, który jest jednocześnie mikrofonem. Przenośne słuchawki JBL Synchros E30 stanowią perfekcyjne zespolenie z wybranym przez użytkownika urządzeniem zarówno w kategoriach jakości dźwięku, jak i funkcjonalności. Są lekkie, o pięknej linii. Pozwalają przełączać się między muzyką a zestawem głośnomówiącym telefonu bez opuszczenia choćby jednego taktu – wystarczy naciśnięcie przycisku. Słuchawki dobrze obejmują głowę, mają ergonomicznie stylizowany pałąk, miękkie poduszki nausznic oraz lekką konstrukcję, które sprawiają, że noszenie słuchawek E30 jest niezwykle przyjemne i wygodne.

Nowości