Siemens ponownie z żółtym przewodnikiem Gault&Millau

Cze 04, 2016 autor:

Siemens po raz kolejny został partnerem prestiżowego i bardzo znanego przewodnika Gault&Millau Polska. W ramach tego projektu organizowane są specjalne spotkania z szefami znanych i najlepszych sieci restauracji. Oprócz tego kucharze będą pracować na sprzęcie Siemens iQ700.

Spotkania Gault&Millau

W tym roku spotkania w ramach przewodnika w ich odsłonie regionalnej odbędą się w czterech miastach w Polsce. Już 6 czerwca popisy kucharzy zobaczyć można w Warszawie, następnie 13 czerwca w Poznaniu. Na kolejne spotkania możemy wybrać się we wrześniu – 5 września spotkanie w Krakowie, a 12 w Trójmieście. Na każdym z nich spotkać się można będzie z szefami z danego regionu, którzy znakomicie posługują się swoim kunsztem.

Siemens iQ700

Źródło: Siemens

Oprócz tego rozdawane będą nagrody w kategoriach takich, jak:

  • Szef Kuchni Tradycyjnej
  • Kobieta Szef
  • Młody Talent
  • Szef Jutra
  • Szef Roku

Kulinarne spotkania

Kulinarne spotkania będą niezwykłą okazją do świętowania i spotkania się. To wspaniałe spotkanie, gdzie zaprezentowane będą także możliwości linii sprzętów AGD marki Siemens, czyli iQ700. W listopadzie odbędzie się specjalna gala, podczas której zaprezentowany zostanie trzeci już raz Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska.

duże AGD, duże AGD - gotowanie