Samsung WF 70F5E0 W2W Eco Bubble – czyste ubrania bez wysiłku

Paź 29, 2015 autor:

Samsung WF70F5E0W2W jest automatyczną, wolnostojącą pralką, ładowaną od przodu, o pojemności wsadu 7 kilogramów. Jest urządzeniem energooszczędnym o klasie energetycznej A+++ (zużycie wody na cykl: 43 litry; zużycie prądu na cykl: 0,79 kWh). Rozmiary urządzenia to: szerokość 60 cm, wysokość 85 cm i głębokość 55 cm. Urządzenie może pracować z prędkością 1200 obrotów na minutę, ale istnieje możliwość jej regulacji. Maksymalny poziom hałasu wynosi 79 dB.

Pralka Samsung WF 70F5E0 W2W Eco Bubble jest urządzeniem sterowanym elektronicznie i posiada szereg dodatkowych programów (funkcji) i możliwości regulacji. Dotyczy to takich opcji jak: opóźniony start, program szybkie pranie, regulacja temperatury, regulacja prędkości wirowania, automatyka wagowa. Na energooszczędność (oszczędność energii elektrycznej, ale bez obniżenia jakości prania) wpływa zastosowanie systemu Fuzzy Logic, który kontroluje poziom wody, jej odpowiednią temperaturę, wielkość poboru oraz obroty i obciążenie silnika.

Pralki Samsung WF70F5E0W2W

Dla wygody użytkownika, producent wyposażył pralkę w aż 12 programów, wśród których znajdują się między innymi: program prania ręcznego, program do wełny, program do bawełny, program do syntetyków, program dla kurtek i płaszczy, program dla ubranek dziecięcych, super ECO, pranie codzienne, program szybki 15 minut, odplamianie, płukanie + wirowanie oraz wirowanie.

Producent zadbał również o wykończenie zewnętrzne pralki – elementy wykończenia Crystal Gloss™ przyczyniają się do tego, że pralka zamiast sztampowych prostokątnych kształtów staje się ozdobą wnętrza. Jej przednia część jest nieco zaokrąglona, elegancka obwódka drzwi wykonana jest zgodnie z technologią Samsung Touch of Color™, a szeroki ekran z płaskimi przyciskami reagującymi nawet na delikatny dotyk idealnie pasuje do atrakcyjnych kształtów pralki. Ten model pralki kupimy na Okazje.info.

duże AGD - pranie