Samsung i nowa linia chłodząca Twin

Sie 08, 2014 autor:

Samsung zaprezentował niedawno nową linię Twin, w której skład wchodzi jednodrzwiowa lodówka oraz zamrażarka – idealne rozwiązanie dla dużego gospodarstwa domowego. Produkty zestawione razem pozwalają bowiem oszczędzić energię, dając jednocześnie ogromną przestrzeń do przechowywania żywności. Poza możliwością przekładania drzwi, dzięki której możemy dostosować sprzęt AGD do aranżacji naszej kuchni, przemyślane zostało również rozstawienie półek wewnątrz urządzenia. Lodówka RR35H6510SS o pojemności 350 l zawiera m. in. szklane półki z możliwością regulacji ich wysokości, szuflady na żywność oraz przesuwany pojemnik na produkty delikatesowe.

Na uwagę zasługuje ponadto specjalny system Multi Flow, który  kontroluje równomierne chłodzenie zarówno w lodówce jak i w zamrażalniku. Zimne powietrze jest nawiewane do każdego miejsca we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu chłodzenie jest równomierne na każdym poziomie. Nie bez znaczenia jest też funkcja Power Freeze, czyli możliwość szybkiego schładzania, przy zachowaniu wartości odżywczych. Dodatkowo, zamrażalnik RZ28H6050SS o pojemności 277 l został wyposażony w funkcję Power Freeze. Opcja szybkiego schładzania polega na nagłym zmrożeniu produktów, znajdujących się w komorze przy maksymalnym zachowaniu ich wartości odżywczych.

materiały prasowe

materiały prasowe

Zarówno na drzwiach chłodziarki, jak i zamrażarki umiejscowiono wyświetlacz LED na stalowym panelu, pozwalający na zewnętrzne sterowanie. W  tej samech technologii wykonano również wewnętrzne oświetlenie wieżowe.   Cena samej chłodziarki to wydatek około 4000 zł, podczas gdy za zamrażarkę trzeba zapłacić około 3800 zł.

duże AGD - chłodzenie