Russel Hobbs Stylo 14048-56 – najlepszy jajowar na wielkanoc

Kwi 08, 2014 autor:

Wielkanoc to czas, w którym na naszych stołach królują jajka. Większość osób gotuje je w klasyczny sposób – wkładając do garnka z wodą i podgrzewając na kuchence. Jednak zdecydowanie szybszą metodą jest skorzystanie z nowoczesnego jajowaru, takiego jak Russel Hobbs Stylo 14048-56. Ten prezentowany poniżej model był w ubiegłym miesiącu, według danych serwisu Okazje.info, najchętniej kupowanym jajowarem.

W urządzeniu można ugotować do siedmiu jaj jednocześnie bądź też przyrządzić do trzech jajek sadzonych. Pomocą we właściwym ich przygotowaniu jest nakłuwacz oraz miarka do wody, a także lampka kontrolna i funkcja automatycznego wyłączania. Moc opisywanego jajowaru to 365 W. Główne elementy zostały wykonane z nierdzewnej stali, zaś pokrywkę zrobiono z wytrzymałego plastiku.

źródło: producent

źródło: producent

Wymiary Russel Hobbs Stylo 14048-56 to 185 x 160 x 185 (szer. x wys. x głęb.). Poszczególne elementy jajowaru można łatwo wyjąć i umyć w zmywarce lub w tradycyjny sposób. Dla wygody przechowywania przewód posiada opcję szybkiego zwijania. Ceny omawianego jajowaru zaczynają się już od około 140 zł.

http://www.youtube.com/watch?v=Tq-6j7OcESQ

małe AGD - gotowanie, Recenzje, TOP news