Różowa lodówka Smeg FAB30LRO1

Sie 27, 2017 autor:

Włoska firma Smeg słynie z niezwykłego designu swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku modelu Smeg FAB30LRO1, który wyróżnia się różowym kolorem obudowy oraz całościową elegancją. Jak na tę klasę urządzeń przystało – dostajemy także najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają lodówce dużą trwałość oraz gwarantują niskie zużycie energii elektrycznej.

Cechy lodówki Smeg FAB30LRO1

Model widoczny na powyższym zdjęciu posiada zamrażalnik umieszczony u góry, który pomieści do 64 litrów żywności. W dolnej, chłodzącej części, będziemy mogli schować natomiast aż do 229 litrów jedzenia. W siągu jednego roku sprzęt pracując na pełnych obrotach zużyje do 212 kilowatogodzin energii, dzięki czemu jest zaliczany do klasy energetycznej A++.

Smeg FAB30LRO1 jest sterowany mechanicznie i posiada między innymi następujące cechy: opcja szybkiego zamrażania, wykończenie zewnętrznej części w odcieniu pastelowego różu, wysokość 168,8 centymetrów, szerokość 60 centymetrów, głębokość 72 centymetry, pewność trzymania temperatury nawet przez 15 godzin po odłączeniu prądu, szklane półki, wytwarzanie hałasu wynoszącego tylko 38 decybeli

 
 
 
 
 
duże AGD - chłodzenie, Recenzje