Remington Pro Power – nowe maszynki do włosów

Wrz 12, 2013 autor:

Pro Power to obecnie najszybsza seria maszynek marki Remington, oferująca potencjalnemu użytkownikowi prędkość cięcia równą 300 mm/s. Ponadto popularna seria została wyposażona w nowe ostrza pokryte powłoką tytanową, znacznie mocniejszą niż „zwykłe” stalowe „brzytwy”.

Co więcej silnik Pro Power zapewnia dwukrotnie wyższą wydajność w porównaniu do poprzedniej serii marki Remington. Nie bez znaczenia są również specjalnie wzmocnione grzebienie – bardziej elastyczne i mniej łamliwe. Zasilanie litowe zastosowane w nowej serii ma zapewniać dłuższy czas działania baterii oraz krótsze ładowanie w porównaniu do wcześniejszych modeli. Ciekawą fukcją jest również możliwości ładowania poprzez złącze USB. System Quick Wash umożliwia natomiast wysunięcie ostrzy przy pomocy jednego przycisku, pozwalając tym samym na szybsze i dokładniejsze mycie…

W skład nowej linii wchodzą: Remington Pro Power HC5800 -wzbogacona ponadto o system Auto Boost, automatycznie ustawiający potrzebną prędkość obrotową silnika w zależności od rodzaju włosów, dwie nakładki grzebieniowe z długością strzyżenia od 3 do 42 mm, grzebień do zarostu z zakresem od 1 do 13 mm dają możliwości formowania fryzury oraz cyfrowy wyświetlacz pokazujący stopień naładowania baterii; Remington Pro Power HC5600 – zapewniająca czas pracy do 120 minut, dzięki zastosowaniu baterii litowej, posiadają dwie nakładki grzebieniowe z długością strzyżenia od 3 do 42 mm oraz System Dual Boost pozwalający dostosować prędkość  strzyżenia; Remington Pro Power HC5400 – mogąca pracować nieprzerwanie przez 60 minut, niezwykle łatwa w czyszczeniu dzięki funkcji Quick Wash, zawierająca dwie nakładki grzebieniowe z długością strzyżenia od 3 do 42 mm.

Nowa Seria Remington Pro Power pojawi się na rynku w dniu 1 października. Przed tym czasem można obejrzeć inne maszynki do włosów, które dostępne są pod tym linkiem.

małe AGD - pielęgnacja, Recenzje, TOP news