Ranking robotów sprzątających Styczeń 2016 wg Okazje.info

Lut 16, 2016 autor:

Sprzątanie zazwyczaj zabiera dużo czasu i nie należy do ulubionych zajęć domowych, jednak jest niezbędnym i nieodzownym elementem zdrowego życia. Z pomocą pospieszą nowoczesne urządzenia, które odpowiednio zaprogramowane, wykonają za nas częśćdomowych prac. Jednym z rodzajów takich sprzętów są roboty sprzątające, których ranking prezentujemy poniżej.

Dom bez kurzu i paprochów z Sencor SVC 7020 BK

Sencor SVC 7020 BK pozwoli pozbyć się kurzu i paprochów z dywanów, paneli, parkietów, linoleum czy innych posadzek. Umożliwiają to dwie obrotowe szczotki do czyszczenia narożników, funkcja mop oparta o antystatyczną miotełkę oraz moc ssania równa 7,5 W. Oprócz tego w zależności od potrzeb można wybrać 1 z 3 programów określający sposób poruszania się tego sprzętu – losowy, spiralny i wzdłuż ścian. Odkurzanie może trwać maksymalnie 50 minut. Po rozładowaniu konieczne będzie ładowanie przez 4 godziny. Odkurzacz wyposażono w czujnik zderzeniowy oraz dodatkowy, chroniący przed upadkiem ze schodów. Dioda na obudowie sygnalizuje tryb czuwania oraz poziom naładowania baterii. Pojemnik zmieści 180 ml kurzu. Sprzęt o wadze 1,5 kg generuje hałas na poziomie jedynie 55 dB.

robot sprzątający

okazje.info.pl

VILEDA Virobi robot mop

VILEDA Virobi robot mop to pierwsze urządzenie, które wyczyści za nas podłogi. My usiądziemy wygodnie i zrelaksujemy się lub zajmiemy tym, co najbardziej lubimy robić – w tym czasie Robomop wyposażony w system nawigacji samodzielnie zbierze kurz i brud z podłogi. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Po wybraniu jednego z dwóch trybów sprzątania Virobi samodzielnie zbiera z podłogi kurz i brud, bezpiecznie omija różne przeszkody, docierając również pod meble i łóżka. Robomop posiada dwa programy czyszczące: krótki – 30 minut oraz długi – 120 minut. Virobi wyposażony jest we wskaźnik LED prezentujący stan naładowania baterii, alarm zablokowania produktu i zakończenia programu. Nakładka czyszcząca mopa pozwala wyczyścić dokładnie podłogę w rogach, kątach nie niszcząc ścian ani listew przypodłogowych. Gniazdko zasilające umieszczone jest w górnej części robo-mopa, dzięki czemu podłączenie ładowarki jest wygodne. Virobi posiada wzmocniony system rzepów, który przytrzymuje nakładkę czyszczącą. W zestawie znajdują się trzy wkłady. Wymiary mopa Virobi to wysokość 6,5 cm, średnica całkowita razem z czarną nakładką 28 cm, średnica urządzenia bez czarnej nakładki 20 cm. Robotem Virobi można sprzątać na sucho wszystkie gładkie powierzchnie typu kafelki, panele i parkiety. Robomop posiada automatyczny system nawigacji pozwalający na zmianę kierunku po dotarciu do przeszkody.

robot sprzątający

okazje.info.pl

Robot sprzątający AGAiT E-Clean EC01

Robot sprzątający AGAiT E-Clean EC01 to urządzenie, które wyczyści dom, w czasie gdy my będziemy mieć czas na przyjemności. AGAiT E-Clean EC01 sprząta każdą powierzchnię, zarówno dywany, parkiety, jak i glazurę. Porusza się nawet po trudno dostępnych miejscach, takich, gdzie zwykłym odkurzaczom trudno się dostać. Sprząta kurz i brud, ale także sierść zwierząt z jednoczesnym odkażaniem powierzchni światłem UV. Urządzenie posiada pięć automatycznych programów sprzątania: spiralne, Special Bounce, wzdłuż muru, kształt S oraz Plygonal Spiral. Posiada także czujnik przestrzeni, pilot zdalnego sterowania oraz baterie do wielokrotnego ładowania. Wydajność sprzątania to 30 m2 na godzinę. Jeśli zainteresował Was ten wpis, to koniecznie zerknijcie też na „Lipcowy Ranking robotów sprzątających wg. Okazje.info”, dostępny na stronie sprzatniete.pl

robot sprzątający

okazje.info.pl

małe AGD - sprzątanie