Ranking robotów kuchennych Bosch

Lut 18, 2014 autor:

Jedną z najwyżej cenionych marek jeśli chodzi o roboty kuchenne jest firma Bosch. Myśląc o niej większość użytkowników ma w głowie takie cechy jak solidność wykonania, wielofunkcyjność oraz nowoczesny design. Dlatego też przedstawiamy ranking najchętniej kupowanych robotów kuchennych Bosch przygotowany na podstawie danych serwisu Okazje.info.

Modelem, który w styczniu 2014 roku zdobył największe uznanie kupujących, jest Bosch MUM 54251. Ma on moc 900 W, a pod względem designu zaliczany jest do serii Styline. Na wyposażeniu tego robota znajdują się między innymi mikser z kielichem o pojemności 1,25 l, uniwersalna wyciskarka do owoców cytrusowych, maszynka do mielenia mięsa i innych produktów, przystawka do cięcia warzyw i owoców w kostkę, rączka ubijająca pianę, hakowa nasadka do wyrabiania ciężkich ciast, nasadki szatkująca i tnąca (dwustronne), tarka, a także końcówka do mieszania. Za ten bogaty zestaw zapłacimy około 970 zł.

źródło: Bosch

źródło: Bosch

Drugie miejsce w rankingu robotów kuchennych Bosch zajął model MUM554420. Jego moc to również 900 W. Przy zakupie urządzenia dostajemy melakser (pojemność 3,9 l), kielichowy mikser (pojemność 1,25 l) trzy tnące tarcze, rączkę do ubijania, końcówkę mieszającą, rozdrabniacz oraz hak mieszający. Użytkownik może skorzystać z funkcji Multi Motion Drive (planetarny ruch zbieraków), pracy pulsacyjnej czy jednego z siedmiu poziomów prędkości. Aby zachęcić do korzystania z MUM554420 producent dołączył do niego płytę DVD, na której znajdziemy różne ciekawe przepisy kulinarne. Cena całego zestawu to około 780 zł.

źródło: Bosch

źródło: Bosch

Trzecia pozycja w zestawieniu przypadła robotowi Bosch MUM 54240. Zestaw składa się z rozdrabniacza, maszynki do mielenia, miksera (1,25 l), tarcz i misy (o pojemności 3,9 l) ze szlachetnej stali, a także z końcówek ubijających pianę, mieszających ciasta oraz zagniatających ciasta (hak), wyciskających sok z cytrusów. W komfortowej pracy pomagają również wyświetlacz LED, przyssawki z gumy oraz zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem urządzenia. Każde z wymienionych akcesoriów można wygodnie schować do dołączonego pokrowca. Średnia cena Bosch MUM 54240 to około 865 zł.

małe AGD - gotowanie, Rankingi