Ranking ręcznych masażerów do ciała Beurer

Kwi 22, 2014 autor:

Po długim, męczącym dniu, warto skorzystać z choć chwili relaksu. Zamiast jednak po prostu leżeć przed telewizorem czy z książką w ręku, można przy okazji skorzystać z masażerów, które szybko usuną różnorodne napięcia mięśniowe. Tylko który masażer kupić dla siebie i swoich najbliższych? Podpowiedzią jest ranking najchętniej wybieranych modeli przygotowany przez porównywarkę Okazje.info.pl. Według niego kupujący poszukują zwłaszcza produktów marki Beurer.

Najpopularniejszy masażer do ciała

źródło: Beurer

źródło: Beurer

W ubiegłym miesiącu najchętniej poszukiwanym masażerem firmy Beurer był model MG 21. Dzięki posiadaniu podczerwonej lampy rozgrzewa on ciało, pobudzając krążenie krwi i docierając do najgłębszych warstw mięśni. Wibracyjny masaż może być wykonywany gładką końcówką, a także przy pomocy nasadki z wypustkami, nasadki stożkowej lub nasadki próżniowej. Moc Beurer MG 21 wynosi około 8 W, a jego ceny zaczynają się od 640 zł.

Drugie miejsce w rankingu masażerów do ciała

źródło: Beurer

źródło: Beurer

Na drugim miejscu zestawienia uplasował się model Beurer MG 40 o mocy 10 W. On również został wyposażony w podczerwoną lampę, a także posiada aż cztery końcówki. Pierwsza z nich – szczotkowa – masuje bardzo intensywnie, pobudzając w ten sposób krążenie. Druga z końcówek to ta z wypustkami, przeznaczona do głębokiego masażu punktowego. Trzecia również posiada wypustki, ale dedykowana jest do masażowi intensywnemu, niezbędnemu przy bólach i napięciu mięśni. Z kolei nasadka czwarta – stożkowa – będzie pomocna zwłaszcza po intensywnym wysiłku fizycznym. Najniższa cena omawianego modelu to około 87 zł.

Trzecie miejsce w rankingu masażerów do ciała

3

Pierwszą trójkę zamyka model Beurer MG 81. Jego moc to aż 35 W, co daje możliwość naprawdę długiego i intensywnego masażu. W urządzeniu umieszczono aż dwa pola podczerwieni, a także antypoślizgowy uchwyt ułatwiający wykonanie masażu. Dołączone do masażera nakładki to ta z wypustkami oraz końcówka masująca pięciopunktowo. Regulacja masażu odbywa się w sposób w pełni płynny. Gwarancja producenta na opisywany model obowiązuje przez trzy lata. Beurer MG 81 można kupić już od około 310 zł.

małe AGD - pielęgnacja, Rankingi