Ranking odtwarzaczy MP4 według Okazje.info

Wrz 07, 2016 autor:

Odtwarzacze mp4 przydają się w podróży czy w drodze do szkoły i pracy, jeśli jedziemy autobusem lub tramwajem i mamy do pokonania długą drogę. Jak wybrać najlepszy? W tym pomoże nam ranking popularności przygotowany przez serwis Okazje.info.

Na pierwszym miejscu znalazł się produkt marki Lenco, model Xemio-760 BT 8GB, który posiada czytnik kart pamięci i funkcję dysku wymiennego, czyli może działać jako pendrive. Jego funkcje dodatkowe to Bluetooth, czytnik kart pamięci microSD/microSDHC. Obsługuje też standard txt. Posiada korektor dźwięku, a można go ładować przez port USB. Maksymalny czas pracy wynosi do 10 godzin. Urządzenie można połączyć z komputerem, a obsługiwane przez nie formaty audio to APE, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, a wideo AMV i AVI. Z kolei obsługiwane formaty zdjęć to BMP, GIF, oraz JPEG, zatem urządzenie może odtwarzać obraz. Pojemność pamięci wynosi 8 GB, a przekątna wyświetlacza 2 cale. Rozdzielczość wyświetlacza to 176 x 220 pikseli, a waga całego urządzenia to 32 g. Odtwarzacz posiada wbudowany dyktafon i ma wymiary 95 x 45 x 9 mm. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB oraz słuchawki. Wyświetlacz jest kolorowy, typu LCD.

odtwarzacz mp4

okazje.info.pl

Kolejny w rankingu odtwarzacz to produkt marki Philips, model GoGear Vibe 4GB. Jest to prosty w obsłudze odtwarzacz zapewniający wygodne słuchanie, urządzenie, które pomimo swoich małych rozmiarów posiada wielką moc. Sprzęt jest wytrzymały i został wyposażony w technologię Philips FullSound, która poprawia jakość dźwięku. Technologia ta ożywia muzykę płynącą z plików mp3 i przywraca skompresowanej muzyce szczegóły dźwiękowe, dodatkowo wzbogacając dźwięk. Dodatkowo urządzenie posiada też technologię Songbird, czyli prosty w obsłudze program, który pozwala odtwarzać nowe treści multimedialne, a następnie synchronizować je z odtwarzaczem. Urządzenie posiada 1,5 calowy wyświetlacz, który znacznie ułatwia nawigację oraz przeglądanie albumów oraz radio FM z funkcją RDS i pamięcią aż dwudziestu stacji. Prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs posiada również możliwość wyświetlania okładek płyt.

odtwarzacz mp4

okazje.info.pl

Na miejscu trzecim z kolei uplasowało się urządzenie marki Manta, model MM284S 4GB. Jest to odtwarzacz MP4 z ekranem o przekątnej 1,8 cala, pojemności 4GB i porcie USB 2.0. Typ pamięci to Flash – urządzenie obsługuje karty flashMicro Secure Digital (microSD). Wyświetlacz jest kolorowy. Odtwarzacz posiada także cyfrowy dyktafon oraz wbudowany Tuner Radiowy (FM). Obsługiwane pliki muzyczne to MP3, WMA, a pliki video – AMV i AVI. Z kolei w przypadku plików graficznych urządzenie obsługuje format JPEG. Urządzenie jest zasilane akumulatorem litowo-polimerowym. Obsługuje również format txt wyświetlając teksty słuchanych piosenek.

odtwarzacz mp4

okazje.info.pl

sprzęt RTV - muzyka