Ranking kamer sportowych według Okazje.info – GoPro Hero 4

Lut 12, 2017 autor:

W rankingu popularności kamer sportowych, opublikowanym przez porównywarkę cen Okazje.info, na trzecim miejscu znalazła się nowoczesna kamerka GoPro Hero 4- następca modelu Hero 3. Przekonała do siebie klientów nowoczesnym wyglądem i zaawansowanymi funkcjami, dzięki którym efekty jej działania są rewelacyjne, czyniąc z niej funkcjonalny i wygodny sprzęt.

kamera sportowa

okazje.info.pl

Hero 4 w kolorze czarnym jest dwukrotnie bardziej wydajna od swojej poprzedniczki i rejestruje filmy w jakości kinowej, w rozdzielczości 4K, eliminując problem efektu pływającego obrazu. Model ten posiada również całkowicie przeprojektowany system audio, który rejestruje wysokiej jakości dźwięk o dwa razy większym zakresie dynamiki, niż w poprzednich modelach. Do ulepszeń dochodzą:

  • poprawiona jakość obrazu,
  • lepsza wydajność kamery w słabym oświetleniu,
  • oznaczanie tagami najlepszych momentów podczas nagrywania,
  • poprawiony interfejs użytkownika pozwalający na łatwiejszy dostęp do kluczowych funkcji i ustawień kamery.

Zalety GoPro Hero 4

GoPro Hero 4 jest tak wydajna dzięki mocniejszemu procesorowi, dwukrotnie większemu klatkarzowi i jeszcze lepszej jakość obrazu w stosunku do swojego najlepiej sprzedającego się poprzednika. Zatem dzięki niej zarejestrujemy materiał bogatszy w detale o niespotykanej do tej pory ostrości. Dzięki funkcji Protune możemy ustawić manualnie kolory, ISO, naświetlanie. Urządzenie jest wodoodporne do 40 m. Wbudowane w kamerę Wi-Fi oraz Bluetooth umożliwiają korzystanie z aplikacji GoPro oraz pilota Smart Remote.

sprzęt RTV - obraz