Ranking depilatorów – kwiecień 2014

Maj 12, 2014 autor:

Wiosna to czas, w którym kobiety coraz częściej zamiast spodni noszą spódniczki czy sukienki. Aby nasze nogi dobrze prezentowały się w tych strojach, warto zainwestować w nowoczesne depilatory. Tylko które modele najlepiej sprawdzą się w naszych łazienkach? Podpowiedzią jest ranking najchętniej kupowanych depilatorów przygotowany przez serwis Okazje.info, w oparciu o który prezentujemy trzy najpopularniejsze produkty.

Najpopularniejszy depilator

Zdjęcie Remington IPL 4000 i-Light Essential
Remington IPL 4000 i-Light Essential
w okazje.info

W ubiegłym miesiącu miano najpopularniejszego depilatora uzyskał laserowy model Remington IPL 4000 i-Light Essential. Urządzenie jest zasilane sieciowo i może emitować wiązki światła z dwusekundową częstotliwością. Użytkownik do wyboru dostaje dwa tryby impulsów – Multi Flash będący serią błysków pomocnych w usuwaniu włosków na dużych obszarach i Single Flash, czyli błysk pojedynczy do naświetlania punktowego. Żywotność żarówki dołączonej do depilatora wynosi 1 500 impulsów. Omawiany produkt można kupić już od około 600 zł.

Drugie miejsce w rankingu depilatorów

Zdjęcie Braun Silk-épil 7 Skin Spa 7951
Braun Silk-épil 7 Skin Spa 7951
w okazje.info

Depilator Braun 7951 Silk-epil SkinSpa służy do usuwania włosków podczas kąpieli w ciepłej wodzie. Za odpowiedni efekt odpowiada w nim aż czterdzieści pęset oraz szczoteczka masująca, która jednocześnie usuwa martwy naskórek. Głowica urządzenia wychyla się w tył i w przód o piętnaście stopni, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do ciała. Warto również podkreślić obecność lampki podświetlającej depilowane obszary. Z jej pomocą zauważy się wszystkie, nawet najmniejsze włoski. Cena Braun 7951 Silk-epil SkinSpa zaczyna się od około 420 zł.

Trzecie miejsce w rankingu depilatorów

Zdjęcie Philips HP 6570
Philips HP 6570
w okazje.info

Dyskowy model Philips Satin Perfect HP 6570 charakteryzuje się niską ceną (można go kupić już od około 200 zł) i dużą efektywnością w usuwaniu włosków, którą gwarantuje szeroka głowica, system podnoszący włoski i obrotowa nasadka. Ceramiczne dyski oraz wbudowany system masażu w postaci wibrującego paska sprawiają dodatkowo, że wyrywanie włosków jest o wiele mniej bolesne. W depilator wbudowana jest niewielka lampka podświetlająca.

małe AGD - pielęgnacja, Rankingi