Przygotuj się do lata razem z Media Markt!

Cze 23, 2016 autor:

Od 20.06.2016 do 3.07.2016 obowiązuje nowa oferta promocyjna w sklepach Media Markt. Warto dokładnie się z nią zapoznać, bo atrakcyjnych produktów w niskich cenach jest co niemiara. Promocje obowiązują między innymi na lokówki, prostownice, suszarki, depilatory i sokowirówki. Możemy więc tanio nabyć przedmioty, dzięki którym zadbamy o swój wygląd i zdrowie latem. Zerknijmy, co ciekawego znajdziemy w salonach sieci Media Markt.

prostownica

Prostownica Remington Wet2Straight w super cenie – tylko 179 zł

Prostownica Remington Wet2Straight została stworzona do stylizacji zarówno włosów suchych, jak i  mokrych. Produkt w błyskawicznym tempie suszy i prostuje kosmyki, tworząc idealnie gładką i lśniąca fryzurę. Prostownica jest bezpieczna dla włosów, ponieważ wyposażono ją w ruchome płytki Avanced Ceramic z mikroskładnikami odżywczymi. Dzięki nim nie ma mowy o uszkodzeniu włosów. Sprzęt jest gotowy do działania w 15 sekund, posiada także 10 różnych ustawień temperatury oraz jej blokadę. Prostownica wyłącza się automatycznie po godzinie pracy. Dzięki temu sprzętowi szybkie i łatwe wykonanie fryzury będzie możliwe w zaledwie 15 minut. Teraz produkt Remington Wet2Straight kosztuje tylko 179 zł.

soko

Wyciskarka Zelmer JuiceMaker One do owoców, warzyw i ziół kosztuje jedyne 999 zł

Wyciskarka Zelmer JuiceMaker One posiada unikalny system wyciskania SES, dzięki któremu otrzymywane soki mają więcej wartościowych składników odżywczych. Możemy więc cieszyć się głębią naturalnego smaku i aromatu, wyciśniętego z owoców, warzyw i ziół. Ten sprzęt nie przeciera składników, lecz miażdży je na wolnych obrotach. To dlatego otrzymujemy napój, który jest pełnowartościowy – posiada mnóstwo witamin i aż do 50% więcej miąższu. Urządzenie ma także funkcję Reverse, która w razie zablokowania śruby, wstrzymuje jej pracę. Produkt o mocy 150 W wykonano z trwałych i bezpiecznych materiałów, niezawierających szkodliwego Bisfenolu A. Wyciskarka ma także blokadę kapania, a użycie niskich obrotów gwarantuje nie tylko dokładne wyciskanie soku, ale też cichą pracę. Teraz ten sprzęt jest dostępny w atrakcyjnej cenie 999 zł.

broda

Wielofunkcyjny  trymer do brody Babyliss w cenie 149 zł

W ofercie Media Markt znalazło się także coś dla panów. Trymer do brody Babyliss pozwala w prosty sposób zadbać o męski zarost. 30 wysokości strzyżenia umożliwia perfekcyjną stylizację brody, a regulacja długości cięcia 0,5 mm-15 mm pozwala na dowolność w wyborze fryzury. Urządzenie posiada samosmarujące się, wyjmowane ostrza, które można umyć pod wodą. Produkt pracuje bezprzewodowo aż do 60 minut i można go nabyć w zestawie z trymerem do nosa i uszu. Teraz ten świetny sprzęt można kupić za jedyne 149 zł.

depilator

Depilator Braun SkinSpa w niesamowitej cenie – tylko 749 zł

Szybki i dokładny depilator Braun SkinSpa posiada specjalną, szeroką głowicę, która usuwa włoski za jednym pociągnięciem. W urządzeniu zastosowano także technologię MicroGrip Tweezer. Umożliwia ona usunięcie nawet najkrótszych włosków o długości 0,5 mm, dzięki zastosowaniu szerokich i grubych pęset. Depilatora można używać również podczas kąpieli, co zapewnia jeszcze większy komfort golenia. W zestawie znajduje się także głowica złuszczająca do twarzy, która świetnie usuwa makijaż, a także usuwa zanieczyszczenia aż 6 razy lepiej niż w tradycyjny sposób. W komplecie  znajduje się także nakładka do micropeelingu oraz trymer do miejsc wrażliwych. Kupując ten produkt za 749 zł, otrzymasz voucher w kwocie 150 zł do Esotiq!

Te i setki innych produktów znajdziecie w sklepach Media Markt. Pośpieszcie się, aby móc w pełni skorzystać z wyjątkowych okazji cenowych. Pamiętajcie, że najnowsza oferta trwa tylko do 3.07.2016.

 

 

 

 

 

 

Gazetki