Prezenty idealne na Dzień Ojca

Cze 14, 2016 autor:

Zbliża się Dzień Ojca, czyli święto wszystkich tatusiów. Oznacza to wspólne świętowanie oraz zabawę, ale także i prezenty. Jeśli wciąż nie macie pomysłów, co zakupić z okazji tego święta postawcie na praktyczne rozwiązanie – każdemu mężczyźnie przyda się golarka. Zobacz nasze propozycje idealne dla każdego!

Panasonic – golarka z trymerem

Golarka Panasonic ES-RW to klasyczne urządzenie foliowe, które świetnie nadaje się zarówno do golenia na sucho, jak i mokro. Posiada możliwość czyszczenia pod bieżącą wodą, dzięki czemu po każdym korzystaniu możemy usunąć zbędne włoski. Do modelu dołączony jest także trymer, który pozwala pozbyć się owłosienia zarówno z nosa, jak i uszu. Na wyposażeniu załączono także szczoteczkę do czyszczenia.

golarka na dzień ojca

Do golenia na sucho i mokro

Drugą propozycją jest golarka Philips AT 750/16 – model wyposażony w trzy ruchome, zaokrąglone głowice. Dodatkowo posiada ergonomiczną, świetnie leżącą w dłoni rączkę wraz z gumową wstawką antypoślizgową. Wyposażono ją również we wskaźnik niskiego naładowania, ładowania w toku oraz pełnego naładowania. Specjalny system Super Lift & Cut pozwala na skuteczne golenie. Zapewnia aż o 50% szybsze golenie, dzięki temu, że system podwójnych ostrzy unosi zarost przed jego skróceniem. Model ten znakomicie nadaje się do golenia zarówno na sucho, jak i mokro. Sprawdź także inne pomysły na prezent na Dzień Ojca.

Golarki elektryczne Philips AT750/16

Nowości