Predator Z850 – laserowy projektor dla gamerów

Kwi 23, 2016 autor:

Rozrywka dla graczy wkracza na nowy poziom. A to dzięki nowemu projektorowi Predator Z850 od Acer, który został przeznaczony właśnie dla gamerów. Jego niesamowite możliwości zostały nagrodzone za innowacyjność projektu na targach CES w Las Vegas – to powinno wystarczyć za rekomendację.

1

Za co nagrodzono projektor Predator?

Predator Z850 jest laserowym projektorem szerokokątnym – pierwszym takim, który dedykowany jest grom. Jego ultraszerokokątny obiektyw ma rozdzielczość 1 920 x 720, dzięki czemu pokazywany przez niego obraz ma o połowę szerszy kąt widzenia niż obrazy mające tradycyjne proporcje 16:9. Z kolei technologia bezlusterkowego ultrakrótkiego rzutu gwarantuje, że jeśli oddalimy sprzęt od ściany o minimum 47 centymetrów, będziemy mogli wyświetlać na niej obraz o przekątnej aż 120 cali! Tego nie potrafiły do tej pory nawet najlepsze projektory.

Dalsze zalety nowego laserowego projektora Acer to miedzy innymi regulowane stopki ułatwiające właściwe ustawianie sprzętu, możliwość spakowania projektora do etui od razu po zakończeniu wyświetlania (bez potrzeby pozostawiania czasu na ostgnięcie podzespołów), funkcja automatycznego wyłączania po ustalonym czasie, dioda laserowa gwarantująca wyświetlanie obrazu o jasności do 3 000 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu wynoszący 100 000:1, wytrzymałość diody do 30 tysięcy godzin pracy, technologia ColorBoost3D umożliwiająca wyświetlanie obrazów w 2D i w trójwymiarze oraz technologia ColorSafe II zapewniająca właściwą reprodukcję kolorów.

Nowości, Sprzęt RTV, sprzęt RTV - obraz