Prasowacz parowy SteaMaster

Wrz 25, 2013 autor:

Dla wielu z nas prasowanie należy do najbardziej znienawidzonych czynności domowych. Nie da się go uniknąć jeśli chcemy chodzić w schludnych, niewygiętych rzeczach. Czy jednak można zrobić coś, aby na samą myśl o prasowaniu na twarzy nie pojawiał się grymas niezadowolenia? Z taką właśnie myślą powstał prasowacz parowy SteaMaster, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób wyprasujesz każde zagniecenie. A co najlepsze, dzięki niemu wyprasujemy nie tylko ubrania.

źródło: SteaMaster

źródło: SteaMaster

SteaMaster to pionowy prasowacz parowy, który na pierwszy rzut oka swoim wyglądem przypomina zwykły odkurzacz. Samo urządzenie składa się z bazy wytwarzającej parę, pojemnika na wodę oraz węża parowego z masywną końcówką z sześcioma otworami. Do zestawu producent dołączył rurkę teleskopową, końcówkę mocującą, dwa wieszaki oraz szczotkową nakładkę służącą do czyszczenia i odświeżania prasowanych powierzchni.
Urządzenie SteaMaster jest rewolucją w technologii prasowania. Para wodna wytwarzana pod wysokim ciśnieniem błyskawicznie wnika we włókna prasowanej tkaniny i idealnie je wygładza, usuwając wszelkie zagniecenia w mgnieniu oka. Prasowanie za pomocą pary wodnej zapewnia bezpieczeństwo ubraniom, w przeciwieństwie do zwykłych żelazek, które niekiedy niszczą tkaniny. Dzięki SteaMaster nadruki i aplikacje na ulubionych ubraniach nigdy się nie przypalą, a materiał nie będzie się błyszczał. Dodatkowo gorąca para wodna oczyszcza i odświeża prasowane powierzchnie. Wygodny stojak i wieszaki dołączone do zestawu umożliwiają prasowanie w pionie. SteaMaster nada się idealnie nie tylko do ubrań, ale również pościeli i materacy, a dzięki parze wodnej pozbędziesz się roztoczy.

małe AGD, małe AGD - sprzątanie, TOP news