Pora na smaczne wypieki z piekarnikiem Frames by Franke

Cze 03, 2016 autor:

Jesteś miłośnikiem smacznego, słodkiego jedzenia? Najlepiej takiego, które posiada całą masę sezonowych owoców, które znakomicie komponują się z niejedną babeczką czy ciastem lub tartą. Wypieki pełne słodyczy i znakomitego smaku, to coś co kocha przecież każdy. Dlatego też znakomicie nada się tutaj piekarnik Franke FS 982M, który pochodzi z najnowszej linii Frames by Franke.

Wielofunkcyjny piekarnik, który Cię zaskoczy

Wielofunkcyjne urządzenie to znakomity sposób, by przyrządzić wszystko to, na co mamy ochotę. Model ten posiada aż 17 różnych funkcji, w tym wyrastanie ciasta. Zaraz po uruchomieniu piekarnika, uzyskiwane są w nim idealne wypieku. Temperatura obniża się i wzrasta dostosowując do naszych potrzeb. Ponadto model ten posiada również specjalny program pozwalający na przygrzewanie pizzy. Sprawi on, że pizza będzie chrupiąca.

piekarnik FS 982 M

Źródło: Franke

Oprócz tego urządzenie posiada również innowacyjny problem pieczenia zwany Menu Kompletne, które pozwala przygotować nawet i czterodaniowy posiłek. Wszystko to w ciągu zaledwie jednej godziny! Zapachy nie przenikają ani nie łączą się. Dzięki temu równocześnie możemy przygotować łososia, jak również i słodkie babeczki, które sprawdzą się przy każdej okazji.

Innowacyjne funkcje i możliwości

Piekarnik Franke to sprzęt, który nagrzewa się w naprawdę ekspresowym tempie. Osiągnięcie temperatury 200 st., odbywa się przy równomiernym zużyciu energii. Oprócz tego model wykończony został czarnym szkłem oraz ciekawymi uchwytami ze stali szlachetnej. Ponadto piekarnik ten posiada pojemność 74 litrów. Ma również system delikatnego domykania i otwierania drzwi oraz zimny front. Sprawdź także inne piekarniki: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/piekarniki/.

duże AGD, duże AGD - gotowanie