Płyta indukcyjna GORENJE IT 332 CSC

Wrz 02, 2017 autor:

W małej kuchni trzeba stosować sprytne rozwiązania. Na przykład zamiast klasycznej, czteropalnikowej płyty indukcyjnej zainstalować dwupalnikowy model GORENJE IT 332 CSC. Jego szerokość to tylko trzydzieści centymetrów, zaś głębokość wynosi pięćdziesiąt jeden centymetrów. Na tej powierzchni umieszczono dwa grzejne pola, których łączna moc to trzy tysiące sześćset pięćdziesiąt watt.

Płyta do małych kuchni

Zaletą płyt indukcyjnych jest to, że nagrzewają się wyłącznie na powierzchni, na której postawione jest naczynie, co chroni przed ryzykiem poparzenia się. Takie rozwiązanie pozwala też na znaczne ograniczenie zużycia energii. W urządzenie wbudowano także precyzyjny timer oraz specjalne zabezpieczenie, dzięki któremu dzieci będą miały utrudnione korzystanie z płyty.

Sterowanie w powyższym modelu jest dotykowe. Technologią wspomagającą działanie płyty jest technologia PowerBoost. W urządzeniu znajdziemy także ozdobny szlif z przodu, pierwszy palnik o mocy tysiąca czterdzieści watt i średnicy sześćdziesiąt milimetrów oraz drugi palnik o mocy dwa tysiące trzysta-trzy tysiace watt i średnicy dwieście milimetrów.

 
małe AGD - gotowanie