Piekarnik Amica – styl i dobre parametry

Mar 30, 2016 autor:

Decydując się na przebudowę obecnej kuchni, coraz więcej ludzi zamienia zwykłe kuchenki na płytę i piekarnik do zabudowy. Takie rozwiązanie jest znacznie nowocześniejsze. Co więcej daje szerszy wachlarz możliwości w doborze sprzętu. Nowy piekarnik Amica EB622MA + IN (znajdziesz go tutaj) to doskonała propozycja dla tych, którzy poza funkcjonalnością cenią sobie również design.

Piekarnik idealny

Piekarnik ten powstał po to by cieszyć zarówno oko jak i podniebienie dzięki potrawom, które będziemy mogli w nim przyrządzić. Do dyspozycji mamy duży czytelny wyświetlacz, dodatkowo gałki służące do ustawiania zarówno programu jak i temperatury posiadają specjalne podświetlanie. Co więcej rączka również mieni się czerwonym kolorem, co przy zgaszonym świetle daje niesamowity efekt. Z pewnością doceni to każdy kto uwielbia tego typu urozmaicenia.

Piekarniki Amica IN. EB622MA+ IN

Jednak poza świetnym wyglądem i masą akcentów, które podkreślają nowoczesność sprzętu zachował on również pełnię swojej funkcjonalności. Sprzęt posiada dziesięć programów z których możemy korzystać w zależności od naszych potrzeb. Znajdziemy tutaj oczywiście takie funkcje jak opiekacz czy termoobieg. Jedną z największych wad pieczenia jest czas, który potrzebujemy by nagrzać go zanim będziemy mogli wstawić potrawę do środka. Piekarnik Amica dzięki specjalnej funkcji szybkiego nagrzewania pozwoli nam znacznie skrócić ten czas. Osiągnięcie 150 stopni Celsjusza zajmuje jedynie cztery minuty.

Bezpieczny system do domu

Dzięki zainstalowanym prowadnicom w prosty i bezpieczny sposób będziemy mogli wyciągnąć nawet ciężką blachę z ciastem lub pieczenią.

Czyszczenie piekarnika to często bardzo uciążliwe zajęcie. Jednak tutaj producent zadbał również i o to, wyposażając swój produkt w emaliowane ścianki do których nie przywiera tłuszcz. Co więcej sprzęt posiada również system Aqualytic. Wystarczy jedynie wlać 0,5 litra wody na dno piekarnika i włączyć funkcję Clean a cały proces czyszczenia wykona się samoczynnie.

duże AGD, duże AGD - gotowanie