Philips GC 4410/02 – najchętniej kupowane żelazko

Mar 28, 2016 autor:

Według rankingu serwisu Okazje.info.pl w marcu tego roku najchętniej kupowanym żelazkiem był Philips GC 4410/02. Dlaczego ten model cieszył się tak ogromną popularnością? Jakie parametry go wyróżniają? Dlaczego warto go kupić?

Najważniejsze zalety żelazka Philips GC 4410/02

Zaletą wspomnianego modelu jest na pewno jego cena, która wynosi już od około 160 zł. To naprawdę niedużo jak za niezłe żelazko. Kolejne zalety to duża moc (2 400 W), dzięi której możemy skorzystać z opcji bardzo mocnego uderzenia pary znacznie ułatwiającego prasowanie. Idąc dalej, wspomnieć należy o stopie StemGlide odpornej na zarysowania, ergonomicznej końcówce stożka parowego z wydłużonymi otworami, dzięki której łatwo rozprasujemy nawet najtrudniej dostępne części ubrania, aż 3-metrowym przewodzie zasilającym czy podwójnym systemie antywapiennym.

źródło: okazje.info.pl

źródło: okazje.info.pl

Philips GC 4410/02 – parametry

Opisywana wersja żelazka Philips posiada wbudowaną wytwornicę pary wytwarzającą parę w ilości 40 g/min. Produkt posiada opcję regulacji strumienia pary, pionowego wyrzutu pary, dodatkowego udeżenia pary z mocą 130 g/min i spryskiwacza oraz specjalną funkcję samoczyszczenia. Niestety nie znajdziemy w nim wyświetlacza LCD, jednak przy tak ekonomicznym modelu nie wydaje się to koniecznie. Obudowa Philips GC 4410/02 ma uniwersalny, niebiesko-biały kolor, a w opakowaniu wraz z produktem znajdziemy polskojęzyczną instrukcję obsługi, gwarancję oraz nieduży pojemnik do dolewania wody.

To najpopularniejsze żelazko można najtaniej kupić korzystając z porównywarki cen o nazwie Okazje.

małe AGD - sprzątanie, Rankingi