Perfekcyjne golenie do ostatniego włoska z Philips Shaver Series 9000

Sty 10, 2016 autor:

Podstawa skutecznego golenia jest posiadanie odpowiedniego narzędzia. Brzytwa czy standardowa maszynka są dobre, lecz wymagają częstego ostrzenia lub wymiany. Do tego łatwo się nimi skaleczyć. Jednak dzięki najnowszej golarce marki Philips, poranne golenie stanie się o wiele przyjemniejsze i szybsze!

Philips Shaver – najlepsza golarka na rynku

Philips Shaver series 9000 to najwyższa z serii golarek tego producenta, przeznaczona dla najbardziej wymagających. Poprzez zastosowanie specjalnych ostrzy V-track Precision oraz technologii Lift&Cut włosy zostają delikatnie uniesione do góry, co zapewnia nawet o 30% skuteczniejsze golenie. Pozwala to na ścinanie ich możliwie najbliżej twarzy, dzięki czemu uzyskujemy gładką skórę.

Series 9000. Najwyższa jakość. Zaawansowana technologia.

Źródło: Philips

Skuteczność golenia dodatkowo zwiększa ruchoma główka oraz trzy ruchome głowice, które zapewniają ruch aż w ośmiu kierunkach. Takie połączenie pozwala na objęcie do 20% większej ilości włosów za jednym pociągnięciem. System Aquatec umożliwia golenie zarówno na sucho, jak i z użyciem pianki czy żelu. Wodoodporna obudowa pozwala na korzystanie z urządzenia nawet pod prysznicem.

Series 9000. Najwyższa jakość. Zaawansowana technologia.

Źródło: Philips

Do dyspozycji mamy trzy tryby pracy – delikatny, normalny i przyśpieszony, przeznaczony dla osób, które chcą zaoszczędzić czas. Jedno pełne naładowanie trwające godzinę pozwoli na 50 minut pracy, a stan poziomu baterii odczytamy z wyświetlacza umieszczonego na urządzeniu. Dodatkowo znajdziemy tam również informacje o konieczności czyszczenia czy wymiany głowic.

Series 9000. Najwyższa jakość. Zaawansowana technologia.

Źródło: Philips

W zestawie znajdziemy trymer z pięciostopniową regulacja, wygodne etui pozwalające zabrać sprzęt w każdą podróż oraz stację czyszczącą, która zadba o to, by golarka była zawsze gotowa do użytku.

małe AGD, małe AGD - pielęgnacja, Nowości