PerfectBake, PerfectChef, PerfectRoast – wszystko czego potrzebujesz

Sie 29, 2015 autor:

PerfectBake, PerfectChef, PerfectRoast to innowacyjne rozwiązania, w które zostały wyposażone nowoczesne modele piekarników zaprezentowane przez markę Bosch. Są to pierwsze sprzęty z nowej linii do zabudowy Serie | 8 z intuicyjnym pierścieniem sterującym PerfectChef.

Zacznijmy od PerfectBake. Dokonuje stałych pomiarów poziomu wilgoci pieczonych tart i ciast, automatycznie dostosowując proces przygotowania. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią potrawę na panelu i wcisnąć przycisk „Start”, a kiedy danie będzie gotowe, piekarnik wyłączy się samoczynnie.

PerfectRoast to z kolei nowoczesna termosonda, która ułatwia pieczenie mięsa, drobiu i ryb. Natomiast nowa technologia pomiaru temperatury, kontrolowana w trzech różnych miejscach, umożliwia wyeliminowanie błędnych pomiarów, np. w pustej przestrzeni lub w nadzieniu, co pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów przygotowania potraw. Dodatkowo funkcja pary sprawia, że potrawy zyskują chrupkość i soczysty smak. System czteropoziomowego nawiewu powietrza (Termoobieg 4D) gwarantuje równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza wewnątrz piekarnika i umożliwia przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną ustawione.

materiały prasowe

materiały prasowe

Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary i mikrofalą o wysokości 60 cm to model, który łączy w sobie praktycznie wszystkie systemy grzania od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parą. Urządzenie oferuje swoim użytkownikom nową jakość potraw, a także znaczną oszczędność czasu i energii. Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary pozwala na ochronę potraw przed przesuszeniem stosując odpowiednie nawilżanie.  Nowe modele zostało ponadto wyposażone we wspomniane pierścienie sterujące. Na panelu sterującym, wystarczy kliknąć na odpowiednią potrawę, a urządzenie samo wybierze optymalny tryb pieczenia. Co więcej proces ten będzie kontrolowany w trakcie, aby osiągnąć najlepszy efekt. Dzięki temu piekarniki Serie | 8 stają się niezawodnym szefem kuchni nawet dla początkujących miłośników gotowania.

Te i inne urządzenia dostępne są za pośrednictwem porównywarki Okazje.Info

duże AGD