Olimpiada niskich cen w RTV Euro AGD

Lip 29, 2016 autor:

Sieć sklepów RTV Euro AGD  dba o swoich klientów, bo przygotowała dla nich olimpijską ofertę. Najnowsza gazetka ważna do 22.08.2016 zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta. Przez prawie miesiąc będzie można skorzystać z atrakcyjnych obniżek cen, między innymi przy zakupie nawigacji, zestawów muzycznych, klimatyzatorów i deskorolek elektrycznych. Warto sprawdzić, które produkty zasługują na szczególną uwagę.

nawi

Nawigacja samochodowa GARMIN w doskonałej cenie 399 zł

Z nawigacją samochodową GARMIN łatwo dotrzeć do celu podróży. To urządzenie posiada dożywotnio aktualizowaną mapę Polski i 22 innych państw Europy Sprzęt wyposażono także w liczne funkcje, np. asystent pasa ruchu, dzięki któremu zawsze skręcimy w odpowiednim kierunku. Bardzo przydatne jest też wyświetlanie aktualnych ograniczeń prędkości oraz szacowany czas dotarcia do celu. Ponadto sprzęt szczegółowo pokazuje jak pokonać trudne skrzyżowania i podaje informacje głosowe, wymawiając nazwy ulic. Czytelny ekran LCD o przekątnej 4.3 cala gwarantuje wygodę podczas korzystania ze sprzętu. Ten model ma także łącze USB oraz czytnik kart microSD i jest teraz dostępny w atrakcyjnej cenie 399 zł.

klima

Klimatyzator Whirlpool teraz kosztuje tylko 1999 zł

Klimatyzator Whirlpool zapewnia ulgę podczas wysokich temperatur. Ten przenośny sprzęt o dużej mocy poradzi sobie nawet z tropikalnym upałem. Wszystko dzięki silnemu przepływowi powietrza, który błyskawicznie ochładza mieszkanie. Ponadto urządzenie cechuje się wydajnością 3,5 kW, dlatego skutecznie obniży temperaturę nawet w dużym pomieszczeniu. Do dyspozycji mamy trzy szybkości nadmuchu oraz działającą osobną funkcję wentylacji. Produkt posiada również cichy tryb nocny z delikatnym nawiewem, gwarantujący komfortowy sen. W zestawie z klimatyzatorem znajduje się pilot, umożliwiający wygodne sterowanie nim z dalszej odległości. Koszt produktu wynosi teraz tylko 1999 zł.

box

BUMBOX Philips w cenie 699 zł

BUMBOX Philips o mocy 50W z pewnością spełni oczekiwania wszystkich melomanów. Dzięki niemu można słuchać muzyki nie tylko przez radio, ale także ze smartfona za pomocą Bluetooth oraz zapisanej na USB. Urządzenie odtwarza też wielokrotnie lub losowo piosenki znajdujące się na płytach MP3-CD, CD i CD-R/RW. Dynamiczne wzmocnienie basów i programowanie odtwarzacza CD pozwala mocniej odczuwać przyjemność ze słuchania ulubionych piosenek. Ten sprzęt można podłączyć za pośrednictwem AUX, aby odtwarzać utwory z innych urządzeń przenośnych. Atrakcyjnym wizualnie detalem są światła migające w rytm odtwarzanych nagrań, które zrobią piorunujący efekt na każdej imprezie. Koszt tego znakomitego, przenośnego zestawu audio to tylko 699 zł.

desko

Deskorolka elektryczna MANTA w atrakcyjnej cenie – 999 zł

Deskorolka elektryczna MANTA Smart Balance Board Viper to oryginalne urządzenie, które zapewni każdemu mnóstwo radości. Ten nowoczesny sprzęt wyposażono w żyroskop ułatwiający stabilną jazdę. Produkt jest lekki i łatwy w obsłudze, a jego zaawansowana konstrukcja umożliwia wykonywanie trudnych ewolucji. Dzięki silnikom o dużej mocy (2×350 W) deskorolka bez trudu zdobędzie wzgórze o kącie nachylenia do 15 stopni. Maksymalna prędkość tego urządzenia wynosi 12 km/h, natomiast jego zasięg to 15 km. Gadżet posiada także praktyczny sygnał świetlny i dźwiękowy, który dużo wcześniej informuje jego  użytkownika o niskim stanie baterii. Koszt produktu to 999 zł.

Koniecznie wybierzcie się do sklepów RTV Euro AGD, bo czeka tam na Was mnóstwo produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Takiej okazji po prostu nie wolno przegapić.

 

Gazetki