Odtwarzacz multimedialny Ferguson FBOX 3 TV

Lip 27, 2017 autor:

Pierwsze miejsce w rankingu odtwarzaczy multimedialnych wg Okazje.info zajął model Ferguson FBOX 3 TV. Jest to rozszerzenie, dzięki któremu zamienimy swój telewizor w Android Smart TV bez potrzeby wydawania grubych pieniędzy na nowy odbiornik telewizyjny. Zyskamy dostęp do tysięcy aplikacji, streamingu VOD i najlepszego media center KODI.

Nowa odsłona odtwarzacza multimedialnego

Jest to multimedialny odtwarzacz mini-PC, konstrukcję, która stała się wyznacznikiem jakości, łatwości obsługi i przyjazności dla każdego, kto chce ożywić swój telewizor nowymi źródłami mediów. Nowy Ferguson FBOX 3 wyróżnia się technologicznie zaawansowaną konstrukcją łączącą funkcje między innymi w pełni multimedialnego odtwarzacza sieciowego, centrum multimediów i minikomputera działającego pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat. Ferguson FBOX 3 to zmieniona wewnętrznie konstrukcja oparta na jednym z najwydajniejszych obecnie na rynku procesorów wyspecjalizowanych w sprzętowej obróbce multimediów.

odtwarzacz multimedialny ferguson

okazje.info.pl

Wspierający procesor układ graficzny sprawdza się znakomicie w zadaniach, które wymagają dużych mocy obliczeniowych oraz w generowaniu grafiki 3D np. na potrzeby gier. Odbiornik posiada antenę Wi-Fi dla dwuzakresowego modułu 2,4 GHz oraz 5 GHz (tzw. dualband), która została wbudowana w urządzenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość wygląda estetycznie i może swobodnie stać na widoku. Wzrost wydajności transferu danych w pasmie 5 GHz gwarantuje płynne odtwarzanie wideo w systemie 4K Ultra HD, jak również grę online bez opóźnień. Zdecydowanie poprawia to doznania użytkowników. Urządzenie można też oczywiście podpiąć kablem bezpośrednio do sieci LAN. Odtwarzacz wyposażono w pilota, który poprawia jakość obsługi urządzenia oraz zapewnia bezproblemowy dostęp do wszelkich ustawień FBOX 3. Pilot posiada intuicyjnie rozmieszczone klawisze funkcyjne bazujące na założeniach Smart TV, co pozwala wygodnie obsługiwać wszystkie funkcje urządzenia. Konstrukcyjnie połączono go z tradycyjną myszką komputerową działającą w powietrzu, a z głównym urządzeniem komunikuje się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii 2,4 GHz, co skutkuje zasięgiem roboczym nawet do kilkunastu metrów.

sprzęt RTV - obraz