Odkurzacz piorący Zelmer Aquawelt Plus

Kwi 27, 2016 autor:

Jeśli zależy Ci na odkurzaczu, który oprócz nowoczesnego wyglądu posiada także sporo dodatkowych funkcji (w tym te piorące) i ma świetne dane techniczne, powinieneś przyjrzeć się modelowi Zelmer Aquawelt Plus ZVC762ZT. Można nim z powodzeniem czyścić na sucho, zbierać wodę z podłogi, usuwać błoto, a także prać tapicerki czy dywany. Co więcej, w zależności od potrzeb możemy nim pracować w trybie workowym lub bezworkowym, wykorzystując doskonały wodny filtr.

Odkurzacze Zelmer Aquawelt Plus ZVC762ZT

Filtr HEPA i inne zalety odkurzacza piorącego Aquawelt

Za to, by powietrze wydostające się z odkurzacza było czyste, odpowiada zarówno wspomniany wodny filtr, jak i nowoczensy filtr HEPA. Do wielkich plusów modelu Aquawelt Plus ZVC762ZT zaliczyć trzeba też liczne przydatne akcesoria dostarczane w zestawie, takie jak: mała szczotka, mała ssawka, przełączalna ssawka z separatorem niedużych przedmiotów, szczotka do kamienia oraz parkietu, szczelinowa ssawka, szczotka turbo do czyszczenia dywanu i zbierania sierści, , specjalna ssawka do zmywania płytek oraz prania dywanów (werja duża i mała), ssawka zbierająca wodę, nakładany na rączkę węża spryskiwacz, czyszczący płyn i neutralizator piany.

Uwagę kupujących zwrócić powinna także metalowa rura teleskopowa i kabel o długości 6 m, które razem dają zasięg roboczy na poziomie 9 m. Do tego dołóżmy jeszcze bardzo wytrzymały wąż Flexi, aż czteroletnią gwarancję producenta, pojemność do 2,5 litra, silnik o mocy 1 500 watt i cenę, która wynosi od zaledwie około 730 zł, a otrzymamy odkurzacz niemal doskonały.

małe AGD - sprzątanie