Nowa generacja Thermomixa nareszcie w Polsce!

Maj 13, 2015 autor:

Nowy Thermomix wreszcie ukazał się w Polsce, a dzięki nośnikom przepisów, dotykowemu ekranowi oraz unikalnej funkcji gotowania z ustawieniami ma ułatwić pracę użytkownikom, zwłaszcza tym którzy nie czują się zbyt pewnie w kuchni, a gotowanie stanowi dla nich problem.  Wspomniany ekran dotykowy i jedno pokrętło sterujące umożliwiają obsługę urządzenia przysłowiowym jednym palce – Thermomix sam dobierze odpowiednie parametry swojej pracy, ale także poprowadzi krok po kroku kiedy i jakie składniki należy dodać.

Thermomix – gotowanie, które jest przyjemnością

Nośniki przepisów to z kolei cyfrowe książki kucharskie, wyświetlane na wspomnianym ekranie. Po wybraniu przepisu, funkcja gotowania z ustawieniami ułatwia osiągnięcie pożądanego efektu, wystarczy tylko wykonywać krok po kroku instrukcje wyświetlane na ekranie. Thermomix wstępnie ustawia czas i temperaturę dla każdego kroku, użytkownik postępuje zgodnie z instrukcjami na ekranie, dodaje składniki, a następnie uruchamia urządzenie za pomocą pokrętła. Dostępna jest cała kolekcja przepisów, funkcja planowania menu tygodniowego, a nawet opcja tworzenia listy zakupów.

Urządzenie kuchenne Thermomix

Źródło: Thermomix

Urządzenie kuchenne o wielu możliwościach

Thermomix to bez wątpienia wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które zastąpi nam wiele innych sprzętów AGD. Łączy w sobie 12 funkcji – mieszanie, miksowanie, mielenie, siekanie, gotowanie w wodzie i na parze, ważenie, rozpuszczanie, wyrabianie ciasta, ubijanie, blendowanie i emulgowanie. To wszystko w cenie 4725 złotych!

małe AGD - gotowanie