Nowoczesna kuchenka elektryczno – gazowa od marki Amica

Gru 30, 2016 autor:

Do nowocześnie urządzonej kuchni idealnie pasuje model kuchenki Amica – gazowo – elektrycznej – model 614McE3.45ZpTsDQ (XL)

Kuchenka klasy energetycznej A-20%

Kuchenka stanowi ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które zmniejsza zużycie prądu o 20% w porównaniu ze sprzętem klasy energetycznej A. Otrzymujemy niższe rachunki i jeszcze więcej radości z pieczenia niż dotychczas. Kuchenka posiada funkcję rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Drabinki wykonane są ze stali nierdzewnej i ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce. Elektryczny rożen obrotowy to niezbędny element wyposażenia dla koneserów mięs. Rożen pozwala na przygotowanie wyjątkowo chrupiących i rumianych potraw mięsnych i jest szczególnie przydatny w pieczeniu drobiu. Najlepsze efekty osiąga się, łącząc korzystanie z rożna, opiekacza i grzałki górnej. Elektryczny zapalacz gazu znajduje się w pokrętle. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie zapali się.

kuchenka gazowo - elektryczna

okazje.info.pl

Kuchenka posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe palników. Gdy płomień zgaśnie wskutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo jego ulatniania się. Do tego posiada OptiGas System czyli innowacyjny system optymalizacji spalania gazu opracowany przez Amikę. Jest on dostępny we wszystkich produkowanych przez markę kuchniach gazowych. Dzięki systemowi OptiGas znacząco zmniejszymy zużycie gazu i obniżymy swoje rachunki. Amica wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów stworzyła system OptiGas, dzięki któremu wielkość płomienia palnika jest dostosowana do wielkości garnków wchodzących w skład typowych zestawów. Ten innowacyjny system optymalizuje zużycie gazu podczas gotowania. Płomień palnika ogrzewa dno garnka, a ciepło nie ucieka na boki. W efekcie zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%. Wymiary kuchenki to szerokość 60 cm. Kolor kuchenki to czarny z inox. Kuchenka posiada cztery pola grzejne. Sterowana jest pokrętłami i posiada termoobieg. Pojemność piekarnika wynosi 66 l. Grzałka górna ma moc 900 W, dolna 1100 W, a grzałka pierścieniowa termoobiegu 2000 W. Piekarnik pokryty jest wewnątrz emalią łatwoczyszczącą z szarym wnętrzem.

duże AGD - gotowanie