Nowe możliwości dla Twojego iPhone’a!

Paź 19, 2016 autor:

Masz sprzęt marki Apple, który nie spełnia absolutnie wszystkich Twoich wymagań? Potrzebujesz dostępu do kart pamięci, w tym SD? Niestety, iPhone nie mają takiej opcji, jednak jest coś innego – czytnik kart dla iOS od Transcend! Dzięki niemu masz absolutny dostęp do kart zarówno SD, jak i microSD. Sprawdź je, jeśli potrzebujesz sprzętu tego rodzaju.

Czytnik kart dla iOS od Transcend

Urządzeniem, o którym mowa jest czytnik kart RDA2W, czyli urządzenie, które pozwala na błyskawiczne zgranie wszelkich nagrań, panoram czy zdjęć bezpośrednio z urządzeń typu iOS. Pasuje nie tylko do telefonów marki Apple, ale także i wszelkiego rodzaju iPadów czy Macbooków. To po prostu uniwersalne urządzenie ze złączem Lightning.

Czytnik kart RDA2

Źródło: Transcend

Dzięki temu możesz bez problemów zgrywać na urządzenia zdjęcia np. przygotowywane lustrzanką czy bezlusterkowcem, każdym sprzętem, gdzie korzystasz z kart każdego rodzaju: SDHC, SDXC, microSDHC oraz microSDXC. Podobnie możesz przenosić także wszelkie zdjęcia czy filmy ze sprzętu na komputer.

Parametry urządzenia

Czytnik RDA2W posiada nie tylko standardowe funkcje jak na tradycyjny czytnik kart – ponadto daje szerokie możliwości zastosowania. Dzięki specjalnej aplikacji zwanej Smart Reader pozwala na stworzenie kopii zapasowej, a także na formatowanie karty. Świetnie nadaje się również do wykonywania kompresji, jak również i dekompresji plików. Posiada również możliwość szyfrowania danych, zapewnia również prosty dostęp do dysku chmurowego, a także powoduje możliwość zapisu bezpośrednio z urządzenia takiego jak dyktafon na kartę pamięci.

Sprzęt RTV