Nowa suszarko-lokówka Philips HP8651

Mar 26, 2014 autor:

To, co przede wszystkim wyróżnia najnowszą suszarko-lokówkę Philips HP8651, to duża średnica termoszczotki, wynosząca niemal 4 cm (dokładnie 3,8 cm). Grzałka urządzenia ma z kolei niedużą moc 650 W, dzięki której pasemka suszone i stylizowane są w skuteczny, a zarazem bardzo delikatny sposób.

Co ważne, moc wspomnianej suszarko-lokówki można modyfikować trzystopniowo, dopasowując siłę grzania do zamierzonych rezultatów. Wysuwane ząbki gwarantują bardzo łatwe przejście pomiędzy dwoma typami urządzeń (aby to zrobić, wystarczy nacisnąć dedykowany guzik. ), a korzystając z nasadki modelującej jednocześnie szybko suszymy włosy za pomocą ukierunkowanego strumienia powietrza. Dzięki temu kosmyki będa nie tylko gładkie, ale i lśniące.

źródło: Philips

źródło: Philips

Średnica termoszczotki, jak już zostało wspomniane, wynosi 3,8 cm. Pozwala to na tworzenie dużych loków, jak i delikatnych fal czy fryzur gładkich. Z pomocą grzebienia prostującego włosy zostaną dodatkowo dokładnie wychwytane i precyzyjnie rozczesane. Całość jest dodatkowo niewielka i dość lekka, przez co nie męczy dłoni. Sam przewód zasilający ma natomiast długość 1,8 m.

źródło: Philips

źródło: Philips

Cena suszarko-lokówki Philips HP8651 wynosi od około 90 zł.

małe AGD - pielęgnacja, Nowości, TOP news