Nowa seria pralek od Freggia

Wrz 16, 2016 autor:

Marka Freggia wprowadziła na rynek nową serię pralek, która wyróżnia się niepowtarzalnym, włoskim wzornictwem. Dostępne są tu modele w kolorze klasycznej bieli, jak również eleganckiej czerni i jaskrawej, pełnej w odcieniu czerwieni, wszystkie ozdobione metalowymi uchwytami. Pralki Freggia zostały zaprogramowane na zaspokajanie potrzeb użytkowników i delikatnie obejdą się z każdym rodzajem tkanin i każdą rzeczą w garderobie.

Prezentowany model WISE 126R w kolorze czerwonym ma konstrukcję wykonaną z paneli blaszanych  obrobionych i pomalowanych w taki sposób, że ich wygląd nie ulega pogorszeniu z upływem czasu. Silnik oraz wszystkie części ruchome zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby zagwarantować maksymalne ograniczenie hałasu. Bęben wykonany jest ze stali nierdzewnej, jest obszerny i łatwo dostępny, co gwarantuje lepszą jakość prania oraz
większą trwałość pranych ubrań, a panel  sterowania  daje  możliwość  wykonania  wszystkich  żądanych  programów  prania  i  suszenia. Obszerne drzwi bębna pozwalają na łatwy załadunek i wyładunek ubrań, a duża   stabilność   została   osiągnięta   dziki   nieustannym   badaniom   technicznym   w   zakresie   równowagi poruszającej się masy.
Ciśnienie  w  instalacji  wodnej  powinno  wynosić  od  0,05  do  1,00  MPa czyli 0,5  – 10 bar.

pralka w czerwonym kolorze

materiały producenta

Freggia to marka europejska, zapewniająca stworzone zgodnie z wysokimi standardami urządzenia gospodarstwa domowego. Trwałość, doskonała jakość, niezawodność, estetyka i nuta konserwatyzmu to cechy charakterystyczne jej produktów. Każde urządzenie marki trafiając do domu użytkownika staje się nie tylko aktywnym uczestnikiem domowego życia, ale także współtwórcą domowej atmosfery i designu. Wiele pralek znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/pralki/.

duże AGD - pranie