Nawigacja samochodowa dla kierowców ciężarówek

Lip 09, 2017 autor:

W rankingu nawigacji samochodowych porównywarki cen Okazje.info, na drugim miejscu znalazła się nawigacja SmartGPS SG775 Truck Europa stworzona z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych, jeżdżących po drogach Europy.

Charakterystyka nawigacji

SmartGPS SG775 TRUCK TT EU to urządzenie nawigacyjne z dużym ekranem 7 cali, z szybkim procesorem 800 MHz, transmiterem FM oraz mapami 41 krajów i darmową aktualizacją LifeTimeMaps. Duży rozmiar ekranu idzie tu w parze z solidnością i wysoką jakością wykonania czy materiałów. Duży ekran o przekątnej 7 cali pozwala na łatwą obsługę w kabinie samochodu ciężarowego. Urządzenie jest przy tym wielofunkcyjne, ponieważ wyposażono je w odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę zdjęć oraz plików tekstowych. Wbudowany transmiter FM umożliwia odsłuchiwanie komend głosowych poprzez samochodowy system audio, a dokładne mapy 41 krajów europejskich można bezpłatnie aktualizować. System zawiera precyzyjne dane nawigacyjne dla pojazdów ciężarowych. Urządzenie jest odblokowane, co umożliwiając zastosowanie także innych programów nawigacyjnych.

nawigacja do samochodów ciężarowych

okazje.info.pl

Najważniejsze cechy urządzenia SmartGPS SG775 TRUCK TT EU

Główne zalety to system nawigacji MapFactor Navigator z mapami 41 krajów Europy oraz precyzyjne dane dla kierowców ciężarówek – edycja wymiarów pojazdu, masy całkowitej i nacisków na osie, optymalizacja trasy pod kątem parametrów pojazdu z uwzględnieniem nośności i wymiarów dróg, mostów, wiaduktów, tuneli oraz dożywotnia Aktualizacja Map. Do tego dochodzi nowoczesny i wydajny procesor, wyświetlacz wielkości 7 cali i formacie ekranu 16:9. Pamięć RAM 128 MB pozwala na niezakłóconą, stabilną pracę, a pamięć Flash 8 GB oraz slot dla kart microSD/SDHC z możliwością rozszerzenia do 32 GB to opcja gdy chcemy zastosować inne oprogramowanie nawigacyjne. Usługa dożywotniej aktualizacji map jest dostępna do czasu zakończenia eksploatacji określonego produktu lub do momentu, kiedy 4cv będzie otrzymywać mapy od zewnętrznych dostawców. Wyświetlacz 7 cali w technologii TFT LCD jest dotykowy, o rozdzielczości 800 x 480. Nawigacja posiada akumulator wbudowany Li-ion, ceramiczną antenę GPS, wbudowaną i aktywną. Posiada też głośnik wbudowany o wysokiej dynamice oraz wbudowane gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Microsoft Win CE 6.0. 

Recenzje