Najpopularniejsze zmywarki stycznia 2016 r.

Lut 23, 2016 autor:

W styczniowym rankingu zmywarek wg Okazje.info prym wiedzie marka Bosch. To właśnie produkty tej marki znalazły się na trzech pierwszych miejscach jeśli chodzi o popularność wśród klientów porównywarki.

Ekonomiczne zmywanie na każdym programie z Bosch SPS40E28EU

Bosch SPS40E28EU to zmywarka o klasie energetycznej A+. Dzięki niewielkim wymiarom, a dokładniej szerokości 45 cm, ten model zmywarki Bosch doskonale nadaje się także do mniejszych kuchni. Bosch SPS40E28EU posiada zewnętrzny panel sterowania oraz wskaźnik informujący o braku soli oraz nabłyszczacza. Zmywarka ta została wyposażona w system Aqua Stop, który automatycznie zabezpiecza dopływ wody przy kranie, dzięki czemu mamy gwarancję ochrony przed wydobyciem się wody na zewnątrz zmywarki. Zmywarka dostępna jest w kolorze inox. Dodatkowo Bosch SPS40E28EU posiada system EasyLock, dzięki któremu drzwiczki zmywarki, choć masywne, poruszają się łatwo i lekko. Bosch SPS40E28EU posiada specjalny program, który doskonale poradzi sobie z lekko zabrudzonymi naczyniami, niewymagającymi dużego czyszczenia. Zmywarka Bosch SPS40E28EU jest w stanie pomieścić aż 9 kompletów naczyń. Istnieje również możliwość zmywania połowy wsadu czyli HalfLoad. Pozwala to na ekonomiczne zmywanie częściowo załadowanej zmywarki. Dodatkowo Bosch SPS40E28EU posiada także możliwość opóźnionego o 9 godzin startu. Poziom hałasu zmywarki to 48 dB, temperatury zmywania 45, 50, 65, 70 st. C, a zużycie prądu to 0,78 kWh.

Przyjazna dla środowiska zmywarka Bosch SMS58N98EU

Bosch SMS58N98EU to urządzenie, które w czasie jednego cyklu zmywania zużywa jedynie 6 l wody. Zmywarka posiada też wysoką klasę energetyczną A++, a więc zapewnia niski pobór energii. Klasa efektywności suszenia to A. Sprzęt Bosch jest w stanie umyć jednorazowo 13 kompletów naczyń. Dużo przestrzeni i łatwy załadunek zapewnia system koszy VarioFlex z szufladą Vario3. Trzy razy szybsze zmywanie możliwe jest dzięki funkcji VarioSpeed Plus. A w czasie pracy urządzenie wygeneruje hałas na poziomie jedynie 44 dB. Dostępne są temperatury zmywania z zakresu 45 – 70 st. C, a zużycie prądu wynosi 0,92 kWh. Zmywarka ma klasyczną szerokość 60 cm.

Wydajne zmywanie z Bosch SPS 53E08EU

Bosch SPS 53E08EU to zmywarka wolnostojąca, która może pomieścić maksymalnie do 9 kompletów naczyń. Urządzenie ma szerokość 45 cm, wysokość 84,5 cm i głębokość 60 cm. Charakteryzuje się klasą energetyczną A+, zużyciem 9 litrów wody i 0,78 kWh energii na cykl mycia oraz pracą na poziomie hałasu 46 dB. Zmywarka wyposażona została w 5 programów: automatyczny, ekonomiczny, mycie wstępne, garnki oraz skrócony. Dodatkowo można ustawić jedną z temperatur od 45 do 70 stopni. Funkcja HalfLoad pozwana na uruchomienie urządzenia nawet przy jedynie połowie załadunku, zmniejszając przy tym ilość wody zastosowanej do mycia. Srebrna obudowa z powłoką AntiFingerprint sprawia, że nie są na niej widoczne tłuste ślady, w tym odciski palców. System samoczyszczących filtrów jest natomiast gwarancją, że urządzenie będzie efektywne nawet po wielu myciach. Z kolei technologia VarioSpeed gwarantuje dwa razy krótszy czas zmywania bez zmniejszenia wydajności.

duże AGD - zmywanie