Myjka parowa DD 302-oto od Dirt Devil

Maj 22, 2017 autor:

Dirt Devil DD302-0to efektywna myjka parowa przeznaczona do czyszczenia różnych powierzchni, takich jak dywany, płytki ceramiczne oraz powierzchnie twarde, jak posadzki kamienne. Jest to możliwe dzięki zestawowi nakładek przeznaczonych do czyszczenia powierzchni o zróżnicowanej strukturze i twardości. Dzięki nakładce do dywanów myjka czyści, dezynfekuje i odświeża dywany, co jest niezastąpione w przypadku posiadania zwierząt domowych. 

Wielozadaniowa i funkcjonalna

Myjka parowa Dirt Devil DD302-0to  posiada funkcję Steamboost czyli silnego uderzenia pary, które pozwala na skuteczne czyszczenia silnie zabrudzonych miejsc. Regulacja ilości wytwarzanej pary pozwala na dostosowanie pracy myjki do różnych rodzajów podłóg. Do tego myjka jest gotowa do pracy w zaledwie 20 sekund od włączenia. Urządzenie posiada wymienny filtr zmiękczający podawaną wodę, co zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia, a
odczepiana ręczna wytwornica pary pozwala na higieniczne czyszczenia blatów i innych powierzchni ze szkła, ceramiki czy metalu. W zestawie znajduje się osiem różnych końcówek do wszechstronnego zastosowania w łazience i kuchni.

mop parowy

okazje.info.pl

W zestawie znajduje się mop parowy z odczepianą wytwornicą pary oraz szereg akcesoriów, jak przewód parowy, szczotka druciana, ściereczki z mikrofibry, mała szczotka z tworzywa sztucznego, duża szczotka z tworzywa sztucznego, szczotka do fug, dysza punktowa, dysza ze szpatułką, dysza kątowa oraz nakładka typu 2 w 1 z bawełnianą szmatką. Mop parowy ma kolor biało – turkusowy i zasilany jest z sieci, prądem 230 V. Moc urządzenia to 1600 W, temperatura pary wynosi 100 stopni Celsjusza, a czas gotowości do pracy to zaledwie dwadzieścia sekund.
Czas pracy przy pełnym zbiorniku wynosi 20 minut. Zbiornik na wodę ma pojemność 0,28 litra, a zbiornik na detergent 0,15 litra. Myjka waży 3,5 kg i ma duży, dziesięcio metrowy zasięg pracy. Podobnego typu urządzenia do czyszczenia parą kupimy tutaj.

 

małe AGD - sprzątanie