MPM MGR-05 – nowy grill elektryczny

Sie 27, 2015 autor:

Nowy grill elektryczny MPM MGR-05 został stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się smakiem pysznego, grillowanego mięska niezależnie od pogody oraz pory roku. Nie od dziś wiadomo, że ruszt elektryczny w porównaniu z tradycyjnym grillem stwarza możliwość grillowania o każdej porze roku i to bez konieczności zważania na panujące warunku atmosferyczne.

Niewielkich rozmiarów urządzenie zostało wyposażone w odłączany przewód zasilający, co sprawia, że grill może być zawsze pod ręką i łatwo go schować w niewielkich rozmiarów pomieszczeniach. Producent podkreśla, że urządzenie szybko się nagrzewa i jest gotowe do pracy kilka chwil po uruchomieniu. Podczas przygotowania posiłku potrawy nie przypalają się, bowiem grilla wyposażono w regulator temperatury oraz specjalną, nieprzywierającą powłokę. Użytkownik ma do dyspozycji pięciostopniową regulację temperatury, która umożliwia mu przygotowanie idealnych potraw. Do tego dochodzi jeszcze specjalna pokrywa, wykonana ze szkła hartowanego, dbająca o to by tłuszcz nie wydostawał się na zewnątrz. Lampka kontrolna natomiast,  stale informuje o stanie pracy urządzenia.

Grill elektryczny MPM MGR-05 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 199 zł. Więcej urządzeń marki MPM dostępna jest na stronie Okazje.Info

małe AGD - gotowanie