MPM i lodówka dla rodziny

Sie 22, 2014 autor:

MPM prezentuje nową chłodziarko zamrażarkę, charakteryzującą się pojemnością całkowitą równą 185 litrom. Jak nie trudno się domyśleć jest to propozycja skierowana do 2-3 osobowych rodzin. W trosce o zacisze domowe, producent zadbał o odpowiednia kulturę pracy, przez co urządzenie oznaczone symbolem MPM-185-KB-20/A pracuje niezwykle cicho i ekonomicznie.

Ponadto konstruktorzy wyszli naprzeciw wszystkim utrudnieniom i potencjalnym awariom. W przypadku braku energii w ciągu 14 godzin temperatura w zamrażarce wzrasta o zaledwie 9 stopni. Dlatego wychodząc z domu nie trzeba obawiać się przerw w dostawie prądu, mogących spowodować całkowite rozmrożenie przechowywanych produktów.

materiały prasowe

materiały prasowe

Wygodę korzystania z urządzenia zwiększa automatyczny tryb odszraniania, który nie wymaga tradycyjnego, pracochłonnego rozmrażania. Konserwacja i czyszczenie lodówki schodzi zatem na plan dalszy. Ponadto, osoby mające problem z aranżacja wnętrza, z pewnością docenią możliwość obustronnego montowania drzwi. Sugerowana cena urządzenia wynosi na dzień dzisiejszy 800 złotych.

duże AGD - chłodzenie