Mini kuchenka-piekarnik UNOLD 68855

Wrz 10, 2017 autor:

Nie zawsze mamy to szczęście, że w naszej kuchni zmieści się pełnowymiarowy piekarnik. A może lubimy piec odpoczywając na kempingu czy w domku letniskowym. Wówczas idealnie sprawdzi się nam mały piekarnik elektryczny, np. Unold 68855.

Funkcjonalny i przydatny

Mini kuchenka-piekarnik UNOLD 68855 ma pojemność 28 litrów i moc  3100 W. Stanowi doskonałe ułatwienie pracy w kuchni. Ma sterowanie mechaniczne za pomocą pokręteł, które umożliwia wybór optymalnej temperatury do pieczenia czy gotowania, a nieprzywierająca powłoka blachy ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Piekarnik został wykonany z wysokiej jakości materiałów i ma kilka funkcji, jak pieczenie, grillowanie, pieczenie na rożnie oraz funkcja kuchenki. Obudowa urządzenia utrzymuje ciepło co pozwala na oszczędzanie energii. Daje możliwość odrębnej regulacji górnych i dolnych elementów grzewczych. Piekarnik pomieści naczynia o średnicy do 28 cm. Moc maksymalna urządzenia to 3100 W, samego piekarnika 1400 W, gdzie płyta górna ma moc 700 W, płyta dolna również 700 W. Moc palników wynosi 1700 W – palnik duży to 1000 W, palnik mały 700 W. Obudowa ma kolor czarny z elementami metalowymi i jest emaliowana.

kuchenka z minipiekarnikiem

okazje.info.pl

Drzwiczki wykonane zostały ze szkła żaroodpornego o podwójnej tafli. Wymiary urządzenia to długość 54,5 cm, szerokość 36,5 cm oraz wysokość 33 cm. Waga całego urządzenia to około 12 kg wraz z akcesoriami. Kabel zasilający jest dołączony na stałe i ma długość 80 cm. Palniki kuchenki są sterowane oddzielnie, w zakresie od 1 do 5. Średnica dużego palnika to 19 cm, a średnica małego palnika 15 cm. Maksymalna temperatura piekarnika wynosi 250 stopni Celsjusza. Wnętrze pokryte jest powłoką przeciw przywieraniu i zawiera obrotowy rożen. Ma też funkcję cyrkulacji powietrza.

małe AGD - gotowanie