Maszynki idealne na Dzień Ojca!

Maj 15, 2016 autor:

W czerwcu zbliża się Dzień Ojca – święto wszystkich tatusiów. To okazja, by sprezentować im coś niezwykłego, dedykowanego jedynie im. Tutaj z pomocą przychodzą… specjalne maszynki do strzyżenia wąsów! To absolutna nowość i hit. Ostatnio na topie są barberzy i dbanie o wygląd brody oraz wąsów – jeśli więc Twój tata nosi taki rodzaj owłosienia – postaw na prezent idealny właśnie dla niego!

Perfekcyjna pielęgnacja wąsów i brody

Postaw na szyk, klasę i znakomity wygląd. Idealnym wyborem jest Wahl Close Cut Pro, czyli możliwość stworzenia unikatowych wąsów w domowym zaciszu. Model ten zapewnia opcję krótkiego przycięcia włosów, a także daje możliwość „zero overlap”, czyli golenia absolutnie na gładko. Oprócz tego samodzielnie ostrzy się oraz zapewnia ekstremalnie precyzyjne przycięcie. Dostępna jest wraz z zestawem nakładek do cięć oraz innych akcesoriów.

Wahl Close Cut Pro

Źródło: Wahl

Maszynka zapewniająca szybkie ścięcie

Znakomitym rozwiązaniem jest także Wahl Lithium Ion, czyli maszynka, która zapewnia możliwość ciągłego użytkowania nawet przez 3 godziny! Posiada system błyskawicznego ładowania, a także trzy grzebienie prowadzące, które pozwalają osiągnąć idealny zarost. Dzięki tej maszynce twoje włosy będą wyglądały, jak gdyby były gęste, średniej długości lub miały dwudniowy wygląd. Oprócz tego, model posiada wymienne nakładki, co pozwala dotrzeć do wielu, nawet najtrudniejszych miejsc. Sprawdź także propozycje innych prezentów na Dzień Ojca!

Wahl Lithium Ion

Źródło: Wahl

małe AGD, małe AGD - pielęgnacja